Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Emiatt lehet baja apának?

Emiatt lehet baja apának?

Figyelt kérdés
Tegnap apával bringáztunk a városban, teljesen szabályszerűen közlekedtünk és én haladtam elől, apa pedig mögöttem. Épp egy parkoló autót akartam kikerülni az út szélén, amikor a vezető rám nyitotta az ajtót és nekimentem, majd elestem. Ezután a még sofőr kezdett kiabálni velem, hogy nem tudok vigyázni, ekkor megérkezett apu, és ököllel arcon ütötte, amitől az beesett az autóba és ömlött az orrából a vér, olyannyira mintha artériát ért volna. Komolyan, kész horror volt, minden csupa vér. Végig eszméleténél volt, de mentőt kellett hívni, mert nem állt el a vérzés, szerencsére kb 5 percen belül megérkeztek, mi pedig eljöttünk onnan. Én nem sérültem meg az eséstől és apa azt mondja, hogy nem lesz semmi baj, de én aggódom, hogy az autós majd feljelentést tesz apa ellen testi sértés miatt.

2023. jan. 28. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez súlyos testi sértés. Az orrcsont törést tipikusan az (már ha ez van a látleleten). Priusztól függ de ha megvádolják nulla priusszal akkor is felfüggesztett börtön és ugrott az erkölcsi. Cigányok vagytok véletlen? Mert rájuk jellemző ez.
2023. jan. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igen, cigányok vagyunk.
2023. jan. 28. 18:29
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak szólok, hogy az olaszliszkai lincselés is pont ilyen szitu volt, csak ott nem álltak meg egy orrba vágásnál. Civilizált ember ilyesmit nem csinál, bár ettől függetlenül az autós is egy phaszfej. Igen, lehet belőle bírósági ügy, ahogy előttem írták. Max. akkor nem, ha az autós tart tőle, hogy őt is előveszik, és ezért kamuz valamit a sérülés okáról.
2023. jan. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Lehet hogy nem akarod felfogni, de nem csak #8-as válaszadó hanem minden épeszű ember azt mondja a "kedvesPapa" van a hunyó oldalon. :(

2023. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy apa túlzásba esett, épp emiatt aggódom. Az meg, hogy cigánynak néztek minket különösen felháborít. Komolyan ez jön le a történetből, hogy cigányok vagyunk? Fehér/magyar ember ilyet nem csinál? Vagy csak a helyesírásom, esetleg a megfogalmazás enged a cigány származásra következtetni?
2023. jan. 28. 22:11
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem, csupán az hogy bármi van egyből tettlegség.
2023. jan. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!