Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért ellenem indult eljárás...

Miért ellenem indult eljárás könnyű testi sértés vádjával, amikor hozzám akartak benyitni?

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes szombaton, hogy valaki próbál bejutni a lakásomba, (egyedül élek), ezért kihívtam a rendőrséget, közben pedig a bejárati ajtónál vártam, igenám, csak, előtte sikerült a záramat feltörni, és belépett egy számomra ismeretlen roma fiatalember, és pedig megelőzve az esetleges támadást egyből megütöttem, és sok mindenre nem emlékszem az adrenalin fröccs miatt, mivel éles helyzetben sosem verekedtem még, de sikerült hatástalanná tennem, és eszméletlenül feküdt mire kiértek a rendőrök.


Erre ellenem indult eljárás könnyű testi sértés miatt.


Mégis mit kellett volna csinálnom?


2023. márc. 12. 09:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
16%
Még örülhetsz, ha nem kötelez rá a bíróság, hogy add oda a cigánynak mindazt, amit azért nem tudott elvinni tőled, mert te megakadályoztad benne.
2023. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!