Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Szerintetek miért van iskolai...

Szerintetek miért van iskolai lövöldözés?

Figyelt kérdés

Most láttam ezt a témát a hírekben talán ha nem kapna mindenki fegyvertartási engedélyt megelőzhető lenne a gyilkosság nem?

Hiába van tele a hócipőd valakivel ez akkor sem megoldás hogy jó akkor lelövöm ez elég baj aki ezt látja helyesnek.


2023. máj. 16. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

A szülei nem foglalkoztak vele, csak megveszi nekik a telefont, számítógépet, azt csá.

Vagy kattant volt a gyerek, szeret gyilkolni.

2023. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
91%

A legtöbb szerintem bántalmazás áldozata, és így akar visszavágni.

Nyilván nem ez a megoldás, de aki eljut erre a pontra, azt már réges rég nem érdekli.

2023. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Mindig van aki meggajdul és ha ott a fegyver megvan a baj, ennyi.
2023. máj. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most láttam két elkövetőt a hirek szerint jómódú családba születtek szóval pénz lett volna rá ha arról van szó hogy szakembert kell kifizetni de a minőségi idő együtt otthon az mennyi volt és milyen az már más kérdés.
2023. máj. 16. 18:13
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
Ez rettenetes.Képzeld el mi lenne ebben az országban ha a politikusokat elkezdenék lelövöldözni.Milyen mélyre süllyednénk.
2023. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Valamikor általánosban én is lelőttem volna azokat a cigányokat, akik minden szünetben azt ecsetelték, hogy hogy dugnának meg, meg azt a 2 évvel idősebb magyar fiút is, aki minden szüneten cseszegetett (kitépte a hajamból a hajgumit, megfogta a lábam a lépcsőn, hogy essek el, stb), meg azokat a románokat is, akik fogogatták a mellem s a fenekem.


Csak otthon nem volt puskánk. Vagyis volt... légpuska. Mikor nagyobb lettem, patkányt is lőttem vele, ritka szarul célzok. De a méretéből adódóan se tudtam volna csak úgy bevinni az iskolába, meg el is zárták tőlem, meg azért egy gyenge kis légpuska is. 3-at lőttem a patkányba vele s még úgy is élt, hát akkor egy ember. (és utántölteni se tudtam)

2023. máj. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

6 - os!


Ha lett volna akkor egy AK 47-esed ....hűha , mi lett volna....


A legtöbb diák, aki fegyverrel kíván elégtételt venni, valamilyen őt ért korábbi sérelmet torol(na) meg.

A baj csak az, hogy elsősorban nem a felelősöket lőné szitává, hanem nagyjából mindenkit, aki az útjába akad....

És itt kezdődik a gond....a bosszú egy dolog.... ártatlanokat ölni viszont egy másik.


S. Ábel (volt ELTE-s joghallgató) annak idején pl. 22 egyetemistát akart megölni, az életének pokollá tett 22 évéért....hál istennek, nem sikerült senkit se megölnie.

2023. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7


Az igazságérzetem pont hogy ezt nem hagyja. 10.-ben pont a kollektív bűntetések s az igazságtalanság miatt akartam öngyilkos lenni egy időben.

Konkrétan: Már elsőtől elkezdve a tanítónő mindenkit térdeltetett, ha zaj s futkosás volt óra előtt, fűggetlenül attól, hogy én a fülemet befogva ültem a helyemen. Felsőben egy pillanatra változni látszott a helyzet az egyik tanár részéről, de ugyanúgy nem tett semmit. 9.-től meg már a tanulmányaimat is érintette az a sok felmérő/felelés, ami akkor lett, mikor pár tanár felb@$zódott valaki máson, s rajtunk vezette le.


Amúgy fun fact: az a 2 évvel évvel idősebb fiú meghalt mire leérettségiztem. Először az egyik lábát vágta le láncfűrésszel, aztán valahogy sikerült ki is nyírnia magát vele. A karma legalább úgy néz ki, kicsit létezik.

2023. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező, most kikanyarodva kicsit a lövöldözésből, nálad a pont a minőségi időt illetően, vannak öngyilkosságok vagy olyan bántalmazó magatartás, ahol a tini, aki ezt elköveti, nem olyan életkörülmények között él, ami logikusan erre következtetné, nem verik nem éhezik, nem egy halálos beteg rokont készül elveszteni, nem halt meg senkije, önmaga sem beteg, stb., mégis otthon nem kap elég figyelmet ezért

A.

magányos, fáj a magány neki, így

1. ordít a figyelemért

VISZONT

2. Nem ismeri a határait sem, hogy milyen tettek azok amikkel már NEM hívjuk fel magunkra a figyelmet.

B.

teszteli, hogy meddig mehet el

Vagyis otthon nincsenek határok szabályok a figyelem hiánya miatt, h kell, anya-apa eltusoltatja az ügyeket, így tudatosul benne, hogy ő mennyi mindent megtehetne szankció nélkül.

- amúgy ez a kisgyerekeknél is előfordul, hogy próbálgatják a határaikat, hogy mit szabad, mit nem szabad.


!!!!!!!!!! VISZONT !!!!!!!!!!


Ha egy tini így fejezi ki magát, lövöldözéssel, verekedéssel vagy öngyilkossággal, ott már komoly pszichológiai gondok vannak.

Nézd meg a Gyakorit, hányan írják, hogy egy egész osztály vagy iskola bántotta őket, a tanárokkal az élükön, mégis itt kiélik magukat, kiírják magukból és élik tovább az életüket, eszükbe nem jutna fegyverrel berohanni az iskolába, és ez így van jó, hogy magunkban éljük meg a fájdalmunkat vagy szóban megosztjuk a minket körülvevő emberekkel.

De ott tényleg nagy baj van, ha valaki ezek miatt késztetést érez arra, hogy ártson másnak.


!!!!!!!!!! SZÓVAL !!!!!!!!!!


Nem tudom mi lehetne erre a hatásos megoldás. Sok problémás ember nem is veszi észre, hogy súlyos pszichológiai gondjai vannak így segítséget sem kérnek, akkor kapnak, ha kényszer hatása alatt teszik.

De olyan családban, ahol elhanyagolják a gyereket?

Vagy ahol a pszichológiai szaksegítségen nevetnek? Sajnos beszéltem már olyan emberekkel, akik olyan szinten ellenzik a pszichológusokhoz tett látogatásokat, hogy, ha meghallják, más tervezi, hogy időpontot kér a pszichológushoz, akkor le is beszélik róla, így akik ebben a környezetben nőnek fel vagy ilyen emberek veszik körbe, pláne nem kapják meg a szükséges szaksegítséget.

2023. jún. 22. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert az iskolában többfajta - mentalitású - gyerek is összeverődik, lévén, hogy kötelező egy bizonyos életkorig.


Na most van olyan gyerek, aki szemét, idióta, rohadék másokkal, sőt kifejezetten gonosz is.......... na most ezek meg is érdemelnék egyébként, amit kapnak.

(nekem is voltak ilyen osztálytársaim....bár én nem lőttem le őket, csak gondoltam rá...)


Ehhez hozzájön, hogy az a gyerek, aki később fegyverrel szolgáltat "elégtételt", elég érzékeny szociálisan....

amit mások fel se vesznek, az neki pl. halálos sértés... ...szerintem az iskolapszichológusnak és a tanároknak az ilyet kellene kiszűrniük.


Innentől már csak egy lépés, hogy a sértett fél egy nap fegyverrel megy iskolába.

Fegyvert ma már bárki szerezhet az utcán, ha ismer megfelelő embereket és van pénze. A fegyvertartás szigorítása éppen ezért semmit se ér.


Na ezért van iskolai lövöldözés.....

Idióta, gyereknevelésre alkalmatlan szülő hülyegyereke gátlástalanul belegázol a másik gyerek hiperérzékeny lelkivilágába, amit a - szociális háló hiányosságai miatt - nem tud megbeszélni senkivel, így a következménye a fegyveres elégtétel.


Még valamilyen szempontból talán érthető is lehetne, hanem halnának meg olyanok, akik teljesen ártatlanok.

A f©szfej gyereket , aki szándékosan bánt másokat, pofán lőni egy dolog....de ártatlanok ne haljanak meg, na azt már nem.

2023. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!