Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A cigányok próbálnak kedvesked...

A cigányok próbálnak kedveskedni az idős nagyszüleimenk, már pénz is próbáltak kérni, a hazra fáj a foguk?

Figyelt kérdés
Mint már írtam, idősek. Egy szép, nagy házban laknak. A szomszéd házat valahogy megszerezték maguknak, alapítványi kézből. Volt rá példa hogy majdnem kinyírtak egy utcabelit, mert nekik állt feljebb h meglopták. Bajos cigányok ezek is. Annak idején egy rokont is kiforgattak a házából. Most attól tartunk, az ő tulajdonukra fáj a foguk. Kedveskednek, hízelegnek néha napján, most pedig próbáltak X forintot kuncsorogni, valami papírt mutogatva. Persze nem kaptak. Attól tartunk hogy ki akarják forgatni őket. Nem tudok reggeltől estig figyelni rájuk, egyebként korukhoz képes jól vannak, csak hát olyanok mint az öregek tudjátok, nem biztos hogy mindig feltételezik h valaki ártani akar nekik. Meg elfelejtenek dolgokat néha. A papírozás is mindig várat magára, hogy legalább be legyenek védve általunk. Valahogy megszerzik az aláírást, és ki is forgathatják őket mindenből, mint anno a rokont... Mégis mit lehetne tenni??!! Gondoltam rá h megbeszélem velük h kamerát tennék fel ide oda a ház köré.

2023. júl. 14. 20:32
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat nagyon ideges vagyok, így pontosítok!!! Szóval a ciganyok a szomszéd házat valahogy megszerezték maguknak.
2023. júl. 14. 20:35
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és meg is fogják szerezni. Ha kell, agyonverik érte a nagyszüleidet. A "rendőrségnek" hiába szólsz, nem fognak csinálni semmit, mert a cigányok szent tehenek. A legjobb, amit a nagyszüleid tehetnek, hogy elköltöznek onnan, mert az életük veszélyben van.
2023. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Annyi emlék köt oda, hogy fáj ha arra gondolok, hogy el akarják szedni tőlük. Fel is robbantanám inkabb, mint hogy ilyen férgek szállják meg.

Gondoltam már en is rá, hogy ezek bármikor meg is verhetnék a nagyszüleimet....

2023. júl. 14. 20:43
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kameráztassátok meg riasztóztassátok be a házat. Olyan szolgáltatást kell venni ami közvetlenül a rendőrségre is jelez.
2023. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
#4 Persze, meg kell tenni mindent, de nincs értelme. A "rendőrség" nem foglalkozik a bűnözőkkel és a bűncselekményekkel.
2023. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kamera, riasztó azonnal, illetve szólni kell a Magyar Önvédelmi Mozgalomnak.


Bármennyire is nem értek egyet ideológiailag az ilyen nagymagyarkodó önbíráskodó alakulatokkal, de sajnos magyarországon ma az a helyzet, hogy az állam egy egy csomó állampolgárát egyszerűen cserben hagyta, nem védi meg őket, hiába fizették egész életükben az adót, pedig ez (is) lenne az állam dolga.

2023. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A kamera azért jó, mert ha megpróbálnak bejönni akkor azon egyértelműen rajta van az arca is az elkövetőnek. Az ilyenektől félnek a balhésabb cigók, mert egy feljelentés esetén több korábbi bűncselekmény miatt is elővehetik őket, mint visszaesők. És akkor nem is kell, hogy konkrétan történjen valami, erre már hivatkozhatsz a rendőröknél. Vagy a bíróságon.
2023. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Írassák rád a házat.
2023. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a sztori volt nálunk is.

Udvarra 2 IP kamera, lakásba a nappaliba 1 ip kamera.

Pár napig Mamához költöztem, most meg lett kérve ilyen pánikgomb, ami ha baj van megnyomja es egy diszlecser azonnal jelentkezik is.

2023. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 DK-s ***** válasza:
78%

Mint exbűnöző én is jó ötletnek tartom a kamerákat, de tudok még valamit ami elsőre bagatell dolognak hangozhat, de én tudom hogy a cigányok általában, szinte babonásan félnek tőle.


Ez pedig nem más mint a KUTYA, azon belül pedig kiváltképp a német-juhásztól rettegnek!

2023. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!