Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnád pszichiátriai...

Támogatnád pszichiátriai kezelés, pszichoterápia számára az LSD legalizálását vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

nov. 18. 14:45
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Én alapból legalizálnám. A pszilocibinnel együtt a legkevésbé ártalmas tudatmódosító szer és nem lehet rászokni.
nov. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
34%
Én kötelezővé tenném a kipróbálását mindenkinek aki eléri a 18-at. Mondjuk előtte át kéne esni egy pszichiátria teszten, és akiről megállapítanák hogy gáz van az mentesülne. Így felébredettebbek lennének az emberek (mondjuk a kormánynak pont nem ez a célja).
nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Ezt hadd döntsék már el a szakemberek, ne nekünk kelljen okoskodni.
nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi szakági végzettségem nincs, szóval ráhagynám a dokikra inkább a döntést.
nov. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Én elég keményen drogoztam, elég sokáig használtam amfetamint, füvet, kokaint... de az LSD kizárt. Órákat töltöttem tőle két fotel között beparázva az éjszaka közepén. Rendben, hogy nem egyedül kéne, de azért ezt a paranoid élményt kihagyom.


Lehet ritka eset, de szerintem kiszámíthatatlan egyes embereknél. Semmi olyan betegségem nincs aminek köze lenne a paranoiához, mégis előhozott egy ilyen "élményt"

nov. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ma 01:57


Pont ezért nem mertem kipróbálni, pedig nagyon kíváncsi vagyok rá. De amilyen szorongó típus vagyok, tuti bad tripem lenne

nov. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#2 (15:13) "Én kötelezővé tenném a kipróbálását mindenkinek" A 2-es válaszolónak szerettem volna üzenetet küldeni, de azt írja -"Nincs ilyen válaszoló"-

A GYAK letiltotta az üzenet küldési lehetőséget??

nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%
A pszichedelikumokkal (meg más drogokkal is) az a baj, hogy tudnak okozni pszichózist, egyéb súlyos betegségeket. Ezért nem kéne drogozni, csak ezt nem mondják el, leragadnak ott, hogy ne drogozz mert rossz.
nov. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ott is kemeny drogokkal tomnek kiserleteznek sz embereken.
nov. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen, csak a pszichiátriai szerek hatásával és mellékhatásával képben vannak az orvosok, elég kiszámítható mi mit fog csinálni, mert racionális alapon tervezik ezeket a drogokat a kutatók-fejlesztők. Vannak nagyon szelektív szerek, de multimodálisok is. Illetve ami forgalomba kerül, az mindenféle teszten átment, biztonságos a szedése. Egy gomba, lsd, eki, akármi azért nem ugyanaz mint a gyógyszer. Amilyen gyógyszerrel vissza lehet élni, azt csak személyivel adják ki és vannak olyanok is, amikből nem is lehet felírni egyszerre több havi adagot.
nov. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!