Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Támogatnád pszichiátriai...

Támogatnád pszichiátriai kezelés, pszichoterápia számára az LSD legalizálását vagy nem? Miért?

Figyelt kérdés

2023. nov. 18. 14:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, nagyon kiszámíthatatlan milyen élménye lesz vele az embernek.

Nagyon sok jó beszámolót hallottam róla, meg rosszat is. Egyik barátom terapeutához járt egy LSD trip után. Konkrét traumája lett tőle, azt hitte meg fog halni meg ilyesmi.

dec. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rendszeresen használok pszilocibint és lsd-t is. Azon kívül, hogy rákattantam és imádom, semi negatív hatás. Sőt, az lsd-nek köszönhetően jó pár félelmemnek búcsút inthettem. Magabiztosabb vagyok, bátrabb. Máshogy látok azóta mindent, előtte szürkék voltak az utcák, a házfalak. Most meg már a leg lepukkantabb kis zeg-zug is művészien szépnek látszik. Érdekes.
dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!