Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha egy nő, folyamatosan 2-3...

Ha egy nő, folyamatosan 2-3 havonta keres férfiakat az interneten és eltartatja magát, pénzt kér hamis szerelmi ígéretekkel majd kidobja az áldozatait vagy addig idegesíti őket megalázással míg ott nem hagyják, az csalást követ el?

Figyelt kérdés
Van egy nő akivel 3 hónapot voltam együtt, 2 hét után hozzáköltöztem, eltartottam a kislányával együtt, mert folymatosan azt hazudta hogy nem talál munkát( igaz 50 éves nőnek tényleg nem egyszerű), és azt mondta ismerkedésünkkor hogy 4 éve egyedül van. Nos otthagytam amikor kezdett durva és antiszociális lenni, pedig a kislánya nagyon megszeretett, anyám segített neki meg én is pénzzel, azt mondta ha kap munkát visszaadja, kapott munkát és nemhogy nem adta vissza még fenyegetett, hogy elintéz engem a roma ismerőseivel....egyébként a nő orosz, 12 éves kora óta magyarországon él, egy roma férfitól van a kislánya, és állandóan azt kelett hallgatnom hogy utálja a magyarokat....tetmészetes csak roma barátai voltak ( dolgozó egzisztenciával rendelkező romák) elhagytam őt , nemsokkal később a facebookon láttam, hogy összejött a másik férfival, megkerestem a férfit, mert fel volt tüntetve a munkahelye( vállalkozó) , elmentem a műhelyébe. Csodálkozott amikor elmeséltem a kapcsolatom a nővel, ami 2,5 hónapja ért véget, ő neki is azt hazudta a nő, hogy ,,4 éve egyedül van magányosan" de eközben még megmutattam ennek a férfinak, hogy ez a nő akivel együtt voltam, fennt van a társkeresőn, és online is volt. Alig akarta elhinni, de mondta megköszönte hogy elmentem hozzá, és megkért hogy küldjem át az összes fotót amit tudok a nőről és rólam, megadta a számát is. Bolond voltam amikor már gyanakodtam a vele együttlakáskor, hogy sokszor letiltott hívószámok hívogatják és nem veszi fel( állítólag a volt férje). Azóta a szomszédja is megerősítette, hogy több férfi is volt az életében, és volt olyan aki bosszúból monotov koktélt dobott az ablakára, mert megkopasztotta 1 millió forinntal, ( családi ház), a nő a saját anyját leköpte 2023, dec.24. -én szent este, mert nem adott pénzt. Nos a kérdés, hogyan lehet egy ilyen csaló nőt megfékezni, mert meg kell hogy bűnhödjön a törvény által....szerintem. Ez egy sorozatos csalásnak tűnik. Állítólag volt büntetve orgazdaság miatt is.

#csalás #bűnöző #Romantikus bűnözők
ápr. 7. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell verni mint a lovat.
ápr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok nőre kezet emelni, de szerintem bűnöző, már én is gondolkodtam hogy ráküldöm az Ukránokat, de hivatalos úton próbálom megàllítani előszőr.....van sok olyan dolog amivel kellemetlenné lehet valaki életét tenni. Annyi biztos, hogy nárcisztikus és hozzá borderline személyiségzavaros, legalábbis a manipulálás mestere, általában a pszihopaták és a nárcisztikusok viselkednek így ahogy ő, én is csak most tudtam meg ezt a személyiségzavart.....előtte nem volt dolgom ilyennel. 1-2 hónapig képesek rendkívül jól álcázni magukat, azután ha tönkretették az áldozatuk idegrenszerét, akkor kimutatják a foguk fehérjét! Mindíg ők az ,,áldozatok" legalábbis ezt hangoztatják mindenkinek, mindíg más a hibás mindenèrt és ők a tökéletesek!
ápr. 7. 23:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Állítólag az exférjét leöntötte egy tál forró spagettivel.....kezelésre szorulna, mert egy ilyen nő melett, a 11 éves kislánya is veszélyben van, ki tudja mi lesz ebből a gyerekből!
ápr. 7. 23:39
 4/5 anonim válasza:
Hát a legtöbb nő sajnos ilyen manapság
ápr. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze nem ennyire durván szervezett módon csalnak csak hogy azért lehúzzák a csávókat amivel tudják
ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!