Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sajnos úgy alakultak a dolgok...

Sajnos úgy alakultak a dolgok hogy gyanúsítotti kihallgatásra idéztek be! nem akarom szépíteni a dolgot loptam!!! szerintetek mire számíthatok?!

Figyelt kérdés
röviden auchan önkiszolgáló kassza..azt hittem nem fogtak meg de ezek szerint mégis! nem bűnbocsánatot szeretnék kérni de piszkosul félek hogy elvisznek a három gyerekektől😞

ápr. 19. 08:05
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! te valahogy meg tudtál egy aprócskát. nyugtatni!

abban megvédem magam hogy a problémát nem a ,,b,, verzióval szerettem volna azonnal megoldani!!

családon belüli erőszak és ehhez hasonlók a gyerekekkel kapcsolatban nem állt fent soha és semmi ilyesmi!


egész nap ezen görcsölök! és igy a nap végére azt hiszem talán az élmény!! hogy egyszer nem kaptam el akkor biztos máskor sem!! tudom ez nem magyarázat mert a tény az tény loptam és ellenkező esetben ha tolem történt volna ilyen nyilvan én is ki akadnék! ez sem magyarázza természetesen és isten látja lelkem nem is ki magyarázni akarom magam mert tényleg felfogtam a tettem súlyát!!


és azt hiszem igazad van abban is beképzelek olyat ami valójában nincs!! egy biztos ha ennek vége elmegyek pszichológushoz !!😞

ápr. 19. 19:13
 22/41 anonim ***** válasza:

21, na ugye, hogy ugye! Ne parázz, hiszen minél jobban telik a kérdésed kiírása óta az idő, annál tisztábban gobdolkodsz, az elején csak önmagad ismételted, még rá is kérdeztek, hogy olvasod-e a kommentszekciót, most meg higgadtan és logikusan gondolkozol. Ha ez így megy tovább, a nagy napra teljesen higgadt leszel, szóval ne izgulj.


Nem tudom mikor kell menned, de gobdolj arra, hogy akkor is menned kell ha ozgulsz, akkor is ha nem, szóval egyszerűbb csak nem agyalni rajta, majd amikor eljön a nap, akkor elmész. Már az első sokkon túl vagy, most kicsit próbálhatsz másra figyelni.

ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:

vasárnap kell mennem 11re! mondhatni amúgy a hölgy telefonon keresztül normális volt! külön felhívott hogy látja hogy ugyfelkapun látszik hogy nem nyitottam meg az idézést!! aztán vissza telefonáltam hogy mégis valamit legyen szíves mondani hogy miről van szo(mert én azt hittem am hogy az eladott nem átitatott autómról van szó..aki elvitte nem íratta át és hónapok után szóltak h totál kár a kocsim,de én le jelentettem amigy az eladást) nah szóval hirtelen azt hittem hogy arról van szó! a férjem szólt hogy haggyam abba álljak le mert ő nem akar miattam szégyenkezni stb…és ő azonnal erre is gondolt..és akkor a hölgy kimondta hogy auchan áruhaz(ennyit segíthet) kész azt hittem el süllyedek szégyenemben (ez tegnap délután volt) azóta rágom magam!!!

többen írták hogy nem lesz börtön talán igy a nap végére tisztábban látom a helyzetem de ettől függetlenül szarul erzem magam mert tisztában vagyok vele hogy ezt csúnyán elb….😞

ápr. 19. 19:54
 24/41 anonim ***** válasza:

Valamelyik felhasználó nem tudja, hogyan van egy idézés?


Csak mert én azt hittem, hogy úgy van, hogy a postás hozza, aláírva, személyit mutatva veszed át, ha nem vagy otthon akkor leadja a postán és be kell érte menned azzal a szelvénnyel, amit hagyott a ládádban.


Ahonnan küldik a levelet, ott meg azt mondhatják meg melyik osztályról jött, az osztályon belül meg ügyfélfogadási időben tájékoztathatnak, hiszen az idézésben is benne van, hogy miért hívnak.


Vagy nem jól tudom?


Csak érdekelne, mert kíváncsi vagyok, szeretek újat tanulni.


Illetve hétvégén is tarthatnak ilyen kihallgatást?

ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Ha minden kart amit okoztal megteritesz meg az itelet elott, az nyomatekos enyhito korulmeny. Ha megtehetitek, akkor legalabb reszben vagy teljesen enyhitsd a bolt karat, es akkor a nyilvanvalo megbanassal tenyleg nagyon enyhe buntetest kapsz.
ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

szerintem egy összegben is meg tudjuk téríteni! az igazat megvallva nem tudom összeg szeruen megmondani mert több alkalom volt!! először ,,poénból,, aztán azt hittem hogy engem nem kapnak el!! sosem 20 tételt hoztam haza minden esetben kaja volt és inkább úgy h több volt nálam és kevesebbet húztam le! szóval ha össze adom sem gondolom hogy olyan huuu de nagyon több százezrek!! jo persze ez sem mentség!!! tisztában vagyok vele!!.

vannak nálunk nehezebb körülmények kozott élők is mégsem tesznek ilyet(vagy legalább nem buknak le)

ápr. 20. 06:36
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam a kérdező összes kommentjét, azt is amiben valakivel telefonon beszélt és érdekelne, hogy én érzem csak úgy, hogy ez most valami kamusztori egy unatkozó harmincastól?
ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:

legyszi ne nézz hülyének hogy ilyet kitalalok magamról!!

basszus gondolkodj…szerinted a baromságom

mellé még ezzel szórakoztatnám magam hogy rá kérdezzek a lehetséges büntetésemre?!


tényleg igy volt hogy felhívott egy hölgy h legyek szíves megnezni az ügyfélkapu leveleimet mert látják hogy nincs megnyutva(ennek eleget tettem ) az volt az idézés! azt azért elmondta szóban is hogy mikor kell megjelennem(gondolom ezt direkt ha esetleg mégsem nyitnám meg akkor se legyen kifogásom)

ápr. 20. 12:32
 29/41 anonim ***** válasza:
Na jó én már tényleg nem tudom eldnteni, hogy trollkodik-e.
ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

most tényleg??!!!

gondoljatok hogy bajba kerültem tény a saját hülyeségem miatt!! sírok rívok hogy fosok hogy elvisznek a 3 gyerekemtöl es csak kitaláltam?! na neeer!!!

nem vagyok normális én sem de ez azért abszurd!!

loptam tény! nem vagyok rá büszke!!! de hazudni sosem hazudtam!!! most sem fogok holnap a ki hallgatason legyen is bármi a következmény!

azért irtam le az egeszet mert furcsálltam én is!! gondoltam bármi van levél postai úton!! de ezek szerint nem!!

ápr. 20. 13:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!