Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Sajnos úgy alakultak a dolgok...

Sajnos úgy alakultak a dolgok hogy gyanúsítotti kihallgatásra idéztek be! nem akarom szépíteni a dolgot loptam!!! szerintetek mire számíthatok?!

Figyelt kérdés
röviden auchan önkiszolgáló kassza..azt hittem nem fogtak meg de ezek szerint mégis! nem bűnbocsánatot szeretnék kérni de piszkosul félek hogy elvisznek a három gyerekektől😞

ápr. 19. 08:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Trololo
ápr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Én arra is kíváncsi vagyok, hogy a három gyereked előtt felvállalod-e, hogy milyen okos voltál.
ápr. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

nem tudják ! azt sem hogy anyu hova megy ma! hidd el nem vagyok magamra büszke! a szivem a torkomban dobog.egesz éjjel fent voltam olyan ideges vagyok!

persze tudom gondolkodhattam volna mielőtt cselekszem,és azzal is tisztában vagyok hogy meg érdemlem a büntetést legyen az pénzbírság közmunka vagy börtön!


a szivem mélyén azért bizom benne hogy odáig nem jutok!! és nem a magam védelmére de azért vannak nálam rosszabb emberek is akik vagy enyhe büntetéssel vagy minden következmény nélkül megússzák a dolgokat!!

családon belül van nálunk olyan pár ahol a felnőttek állandóan ütik verik egymast(aputol kaptak már a gyerekek is) anyu nem ér rá enni adni neki egész nap ül. a gyerek a nappaliba amíg valaki haza nem er(nagy teso esetleg mama) és ad neki enni inni!!pedig hetente két hetente hívnak rendőrt rájuk vagy éppen magukra!! szóval úgy erted…

én a gyerekeimet sosem ..ezzel ellentétben nyilvan rossz amit tettem és ezzel tisztában vagyok!

én csak annyiban bizom hogy nem börtön ig kell mennem!!😞

azzal is tisztában vagyok hogy mindenki milyen megbánó de csak utólag..én viszont tényleg sajnálom!

ápr. 21. 06:17
 34/41 anonim ***** válasza:

Azért fura. Nem mondom, hogy én sose voltam hasonló helyzetben. Én is loptam csokit, de nálam ezek a csínytevések olyan 10-12 éves koromig tartottak. Egyszer-kétszer elkaptak, akkor éreztem ilyesmit. Akkor bevittek az áruház irodájába, és egy kicsit rám ijesztettek, hogy hívják a rendőröket, kb. fél órán át megvárattak, jegyzőkönyvet vettek fel, és ilyesmi, aztán elengedtek.


De basszus, te felnőtt vagy gyerekekkel.


Annyiból meg lehet, hogy jó lenne, ha mégis elmondanád a gyerekeknek, hogy tanuljanak a te hibádból. Meg hát hogyan várod el tőlük, hogy őszinték legyenek veled, ha te nem vagy velük őszinte, mutass példát a felelősség vállalásból, de ez már nem jogi kérdés.


Nem tudom, hogy mekkora tételről van szó.

Remélem, hogy van annyi eszed, hogy ügyvéddel mész.

ápr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

nem viszek ügyvédet..mindenképp vállalom a felelősséget! ha haza engednek elmondom nekik de egyenlőre annyira szégyellem magam előttük is hogy elfolytom magamban!

pici koruk óta azt tanítom nekik hogy ha más nem velem legyenek őszinték mindegy hogy az jo vagy rossz mert csak úgy tudok segiteni nekik ha legalább én tudom az igazságot!


tudom hülyén hangzik pont tolem!😞

a tetteimet teljes mértékben megbántam a felelősséget vállalnom kell értük! de a gyerekeimnek csak akkor mondom el ha haza engednek(és remelem haza engednek)


köszönöm mindenkinek aki valamilyen formában válaszolt!(legyen az támadó vagy együttérző)


ha haza engednek leírom még azt is hogy mi volt hatha lesz aki olvassa (mert ugyanezen cipője jár)


jo tanács tanuljatok akár az én hibámból…ne tegyetek ilyet!!!

ápr. 21. 07:45
 36/41 anonim ***** válasza:

Azért az ügyvéd nem azért kell, hogy ne vállald a felelősséget, hanem hogy tájékoztasson a jogaidról, pontosabban érvényesítse azt. Na de mindegy.


Ha igaz az, amit leírtál az előbb, és tartod is magad hozzá, és tényleg elmondod majd a gyerekeknek, akkor le a kalappal!

Majd írd meg, hogy mi volt bent, és azt is, hogy hogy sikerült a gyerekekkel megbeszélni, miként reagáltak rá.


Most szedd össze magad, igyál vizet, egyél rendesen, hogy legalább fizikálisan legyél rendben a nehéz pillanatokban.

ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

szóval! meg volt a kihallgatás!

ha őszinte akarok lenni rosszabbra számitottam(ez az előző hozzászólásokban is érezhető)

nagyon normális volt az ember aki be hívott! megvolt a bozonyitek(nem kértem betekintést)

a felelősséget vállaltam valamint az anyagi kár megfizetését is!

vettek új lenyomatot valamint fotó is készült!

a kár megfizetése után az üzlet jelzi hogy megtérült az anyagi kár 1 év után automatikusan felfüggesztik az eljárást és törölnek a rendszerből..természetesen csak ha semmi ügyem nem szol közbe!!(ha rajtam múlik nem fog)


azt hittem elsüllyedek szégyenemben

tényleg nagyon szar helyzetet teremtettem magamnak és az biztos hogy soha többet ilyen még csak eszembe sem fog jutni!

köszönök mindent mindenkinek(nagyon tanulságos dolgokat olvastam)

ápr. 21. 15:12
 38/41 anonim ***** válasza:

Szuper. Örülök, hogy jó útra tértél.


Az ujjlenyomat, fénykép és személyes adatok stb. a rendőrségnél megmarad egy év után is, tehát nem teljesen törlik egy év után. Szóval ha öt év múlva megint csinálnál valamit, és az ujjlenyomatodat keresik, rögtön be tudnak azonosítani a nyilvántartásuk alapján.

ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok a másik fogadalmaddal kapcsolatosan. A gyerekeidnek mit mondasz, és hogy reagálnak. Ez is baromi nehéz lesz.
ápr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Akkor ahogy momdtad, mész pszichológushoz, ugye? Mikorra kértél időpontot?
ápr. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!