Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 15 vagyok, és a nyáron ki...

15 vagyok, és a nyáron ki fogok menni a bátyámmal Amerikába a nagybátyámhoz 2 hétre. Az a kérdésem hogy ott tilos az ivás 21 alatt, de mi el akarunk menni bulizni. Bevihetnek minket a fiatal korúak börtönébe?

Figyelt kérdés
Ugyanis úgy hallottam hogy arrafelé szokott olyan lenni hogy ivásért, meg bulizásért 1-2 napra ha rajtakapják az ottani fiatalokat bevágják ebbe a Juvenile Detention Hall ba. ami egy ilyen gyerekbörtön szerűség. De mi nem vagyunk Amerikaiak mi Magyarok vagyunk, így nem hiszem hogy bevihetnek ezekbe. vagy igen?:S
2011. febr. 19. 21:02
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
81%

ma 22:53

Nagyon jól írtad te is és a többiek is,csak éppen felesleges volt,mert a kölyök nem képes felfogni amit írtatok.Egyszerűen képtelen a pia szónál tovább haladni.Egy ilyen kisgyereknek kár is lenne bármi tanácsot adni,hiszen azt hiszi attól macsó ha berúg..

Sajnálom szegényt,mert a korához képest az intelligenciája nagyon alacsony lehet...

2011. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

hidd el szerezni tudunk majd piát! És amúgy kikérem magamnak, nem vagyok én buta. de nem fogom hagyni hogy pár hülye magyar miatt, vagy néhány idióta amerikai "törvény" miatt elszúródjon a vakációm!


Tiszteletem!

2011. febr. 19. 23:13
 23/46 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem vagyok kisgyerek már írtam. 3 év és felnőtt vagyok.....
2011. febr. 19. 23:16
 24/46 anonim ***** válasza:
86%

Jajj kicsi lány... Megjártam már Amerikát, nem is egyszer, fiatalabban is, "idősebben" is. Ki kell ábrándítsalak, ott neked a kutya nem fog alkoholt adni. Ismerősömnek (25 éves) az étteremben nem hozták ki a sört, mert nem volt nála semmilyen igazolvány, így viszonyíts... Nem fognak beengedni komolyabb helyekre, nagyon komoly facecontrol van, ha fejre állsz, akkor sem mész be. Vannak tinidiszkók, de ott nincs alkohol. (Ettől függetlenül ismerkedj fiatalokkal, az angolban sokat segít.) Ha netán mégis alkohol jut a szervezetedbe (otthon csensz, vagy ilyesmi), abban az esetben a rokonod veszik elő, mivel Ő a büntethető életkorú, és Ő felel érted. Ne hozd kellemetlen helyzetbe a családod és magad, legyen ennyi eszed! Hidd el, Amerika már önmagában egy élmény lesz neked, pláne, ha nagyobb városba mentek.


Szóval verd ki a fejedből ezeket a marhaságokat, itthon lopkodhatod a snapszot, ott hagyd ezt a francba.


22/L

2011. febr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
76%
Ja, de most olvasom, hogy a Te vakációdnak az alkohol a lényege... Akkor maradj itthon. ;)
2011. febr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
81%

Ja, és még mielőtt le lennék hülye magyarozva (bár gondolom Te is az vagy...), elmondom: Én hülye amerikai vagyok.


Na adieu!

2011. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen Magyarországon se adhatnának neked piát...
2011. febr. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
itthon? akkor te mégsem amerikai vagy? am figy. Én nem vagyok Magyar, én Roma vagyok. csak magyar állampolgár vok. Jah és rohadtul nem lány:D Amúgy meg akkor csórunk azt csá... majd azt csinálom hogy fogom a piát, bemutatom az eladónak, nem? oks, itt a pénz, és iszkiri vele el, azt baszóggyanak meg! ennyi9. csá. csókolom finom volt a kókusz....:D
2011. febr. 20. 00:06
 29/46 A kérdező kommentje:
mehetek mert Magyar állampolgár vagyok. de te egy rosszindulati nő vagy.... am meg tanulj meg írni! én csak 8. os vagyok, de tudok, te miért nem tutsz?
2011. febr. 20. 00:14
 30/46 A kérdező kommentje:
Jah, és tuti nem járok pórul, nagyon nem értem mi a bajod... amúgy tescoból is csórtam már piát, és sosem buktam le.
2011. febr. 20. 00:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!