Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 15 vagyok, és a nyáron ki...

15 vagyok, és a nyáron ki fogok menni a bátyámmal Amerikába a nagybátyámhoz 2 hétre. Az a kérdésem hogy ott tilos az ivás 21 alatt, de mi el akarunk menni bulizni. Bevihetnek minket a fiatal korúak börtönébe?

Figyelt kérdés
Ugyanis úgy hallottam hogy arrafelé szokott olyan lenni hogy ivásért, meg bulizásért 1-2 napra ha rajtakapják az ottani fiatalokat bevágják ebbe a Juvenile Detention Hall ba. ami egy ilyen gyerekbörtön szerűség. De mi nem vagyunk Amerikaiak mi Magyarok vagyunk, így nem hiszem hogy bevihetnek ezekbe. vagy igen?:S
2011. febr. 19. 21:02
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy 15 évesen általános iskolás vagy, én nem dicsekednék... Amerikában lesz*rják, hogy milyen származású vagy, ha törvényt szegsz, mész a javítóba, a nagybátyád meg a dutyiba. És ott nem ám tv-s, konditermes börtönök vannak. Az ottani törvények szerint 6 év múlva leszel nagykorú, és az alkohol közelébe sem mehetsz. De tudod mit? Ha ennyire IQ huszár vagy, igyál, aztán max. mész a javítóba. Szerinted érdekel ott bárkit is, hogy cigány vagy? Megsúgom, nem.
2011. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Az amerikai vagyok. Itt élek, Magyarországon, ezért mondom, hogy itthon, de nem magyarázom tovább.

Ott senkit nem érdekel, milyen származású vagy, ott nem védik bőrszín alapján az emberkéket, a feketéknek is úgy odavág a rendőr, hogy arról koldul.

Ja, hogy fiú vagy? Bocsáss meg, csak a lányok szoktak ennyit problémázni. ;)

Majd rájössz kint, ott nincsenek libsi fajvédők, ha idegen állampolgárként vesznek elő, lehet, többet az államokba sem teheted be a lábad. Ott nincs az, hogy "Jajj, ő cigány, akkor őt nem bánthatjuk,m mert jön a pereputty." Leszarják.

2011. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

"Az ottani törvények szerint 6 év múlva leszel nagykorú, és az alkohol közelébe sem mehetsz."


Ohhh tényleg? övék a testem, vagy mi? Majd megmutatom a szaros kis bu.zi jenkiknek hogy mi Magyar romák hogyan gondoljuk ezt! Am meg ha 18 vagy és egyedül mész ki amerikába, akkor micsinálnak? nem adnak ki szobát neked me 18 vagy? nagy xart, hisz itthon nagykorú vagy már, és nem az ő polgáruk vagy.


Neked meg te Amerikáji:

Mit mondottam az elöbb? Hogy nem cigányozunk, mert nem lesz jó vége?? De am mondom a cigányok világszövetkezete úgy odalépne ezeknek a szaroknak ahogy vannak.

2011. febr. 20. 22:21
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ez a baj veletek. Azt hiszitek, a törvények felett álltok. Pedig nem. Hiszen te magad is cigányként aposztrofálod magad. A jogaitok mind tudjátok, de a kötelezettségeitekről lövésetek sincs.


Majd megtanulod.


Ezennel én végeztem, kellemes utazgatást, és kívánom, hogy ne legyen problémád az ottaniakkal, de ne akard a "jenkiknek" megmutatni, mert ők is tudnak neked sok újat nyújtani. A romaszövetség... Amerika jelenleg a világ első számú nagyhatalma, csak mondom. Gazdaságilag, politikailag szintúgy.


(BTW annyit tudtok max csinálni, hogy házibulit csináltok kint, és csak ismerősök lesznek, akik tuti, hogy nem dobnak fel a yardoknak.)


Ahogy ott mondják: Good luck!

2011. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozzatok vele, majd meglátja, ha kimegy :)

Itt még könnyen beszél, de majd a kinti nagybácsija is megmutatja, hogy az USA-ban nincs cigánykodás.


Ennyi ésszel, csak a szemének fog hinni, tényeknek és másoknak nem.

2011. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Sikerült felnyomnod bennem a pumpát. Azért, meg Magyarországon azt tehettek, amit akartok, nem biztos, hogy ez Amerikában is igaz. Itt megvan sajnos ez a jogotok, bármit megtehettek. Elárulok egy titkot: kapát is van jogotok fogni. Hajrá! Ott mutasd meg, hogy legény vagy a gáton. A 'hülye' magyarokról meg csak annyit, hogy ők tartanak el, az ő adójukból zabálsz nap mint nap. Ha elfelejtenéd, ez Magyarország. És akkor kié? A magyaroké, természetesen. Ne gondold, hogy Amerikában kinyalják a segged, csak a származásod miatt. Ha elmész valahova, köteles vagy betartani az ottani szabályokat. Ha nem tudsz meglenni 2 hétig alkohol nélkül, akkor nagyon sajnállak. Ha meg is teszed, mint ahogy előttem írták: zárt körben tedd. Elfutsz majd a pénztárnál? Remélem, elkapnak, legalább lesz miért ott tartaniuk. Ja, és erre vagy büszke, hogy te már a Tesco-ból is loptál? Gratulálok, értékes embere vagy a társadalomnak. Ezért tartunk ott, ahol.


Szebb jövőt!


15/L

2011. márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!