Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » ELMÉLETI KÉRDÉS. Elromlott...

ELMÉLETI KÉRDÉS. Elromlott bankautomata folyamatosan szórja a pénzt. Ilyenkor a pénzt meg lehet tartani, vagy vissza kell szolgáltatni a banknak?

Figyelt kérdés
Ha technikailag azt nézzük, hogy nem a pénzt felvevő rongálta, akkor nem ő tehet róla, de akkor is, bajba kerülhet, ha nem szolgáltatja vissza a pénzt a banknak?
2011. márc. 1. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen vissza kell szolgáltatni,mert az a pénz a banké. Lopásnak minősülne.
2011. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen sosem történik meg ha meg is hibásodik olyan biztonsági berendezések vannak benne hogy a pénzt sosem foglya szórni.
2011. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
az fordul elő gyakrabban, hogy nem ad ki pénzt, mert a bank sem olyan hülye, mint gondolnád...
2011. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Dejó lenne.....ha nem kellene visszaadni a pénzt, és ha egyáltalán megtörténne ilyen...
2011. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

elméleti kérdés:


elejtesz egy 20.000 -est, én is te is észrevesszük persze, én felveszem és elsétálok. szerinted?

2011. márc. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
Hátha elkezdené szórni a drága,én biz'a össze szedegetném magamnak,szép komótosan,és pont lesz@nám,hogy a bank pénze.
2011. márc. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Én is összeszednék gyorsan valamennyit,és elmenekülnék.
2011. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ConnectCare ***** válasza:

Mivel ismered a tulajdonost, ezért vissza kell szolgáltatnod. Nem tudom sajnos biztosan amúgy minek minősül, ha elviszed, de szerintem rosszhiszemű hibás bírtokossá válnál vele. Az pedig nem jó :)


Ha erre járna egy jogász érdekelne a véleménye:) Szerintem rosszhiszemű, mert tudja, hogy nem ő a tulajdonos és hibás a birtok, mert clam szerez...ez így van?

2011. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha összeszeded a pénzt és a kamera sem vett fel (mert elromlott az is persze:) akkor ügyes voltál és kuksolhatsz szép csendben közben azon filózol álmatlan éjszakáidon ,h mikor jönnek rá , h nálad a pénz.

De ha elkapnak , amikor meg akarsz lépni vele ,akkor neked annyi.Karpercet is kapsz majd, szép fényeset.

De mondjuk ha beszólsz nekik a banka , h némá mi van itt akkor talán kaphatsz tőlük egy kis barátságos hátba veregetést esetleg némi aprót:)

De a leggázabb az ha látod , h más lelép a zsozsóval simán és te meg ottmaradsz a semmivel mert ügyetlen voltál újfent:D

2011. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megvárod míg jön egy kis szellő,arrébviszi a pénzt,és Jé,a lábam előtt volt!:D
2011. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!