Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Miért kell a társadalomból...

Miért kell a társadalomból kirekeszteni a melegeket? - Miért nem köthetnek azonos neműek házasságot Magyarországon, miért nem fogadhatnak örökbe, leszbikus párok miért nem vehetnek részt mesterséges megtermékenyítés programban? -

Figyelt kérdés
Az egyik alkotmánybíró, egy alkotmánybírósági határozatban ellenvéleményében kifejtette, hogy a HÁZASSÁG ALKOTMÁNYOS VÉDELME az azt jelenti (demokratikus jogállamban), hogy az állam fent tartja a házasság intézményét. Tehát nem születhet olyan törvény, hogy pl. jövő évtől nem érvényes az a házasság amit 1990 és 1995 között kötöttek. EGYÁLTALÁN NEM ARRÓL SZÓL, HOGY AZONOS NEMŰEK NE KÖTHETNÉNEK HÁZASSÁGOT.
2011. márc. 3. 17:16
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
43%
Egyetértek 18:42. Senkit nem fogsz meggyőzni az igazadról, kérdező. A melegek megérdemlik, hogy kiszelektálódjanak. Nem kell nekik gyereket adni, nem kell házasság sem. Ami természetellenes, és rossz példát mutat.
2011. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
39%

"akkor is gondolkozz el azon milyen lehet annak a gyereknek akinek két apja van :O"


Pláne ha a gyereknek egyszer éjjel fáj a foga, felébred és épp rájuk nyit miközben seggberakják egymást!

2011. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim válasza:
47%

azért mert ez az állapot abnormális. Ez egy betegség. Nincs helye a természet törvényei és élőlényei közt ilyen embereknek. Gondolj csak az állatokra ott sem tűrik meg azokat akik a saját nemükhöz vonzódnának.

örökbefogadás...szerencsétlen gyerek sérülne mentálisan. SOHA nem szabadna engedni

2011. márc. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
21%

Én hetero beállítottságú anya és feleség vagyok..Semmi bajom a melegekkel,hiszen van nekem is ilyen ismerőseim..Tisztelem és becsülőm őket,de konkrétan azért becsülőm őket,mert ők maguk is tisztábban vannak avval,hogy ahogy élnek az nem a megszokott,reális élet..Tudják,hogy a fajfenntartás érdekében nem helyes ha azonos neműek élnek együtt.Így ők elfogadják,hogy bár melegek,de nem szaporodnak,és nem görcsölnek,hogy gyerekük legyen..Magukért élnek,és nem akarnak senkit sem a különc életük miatt tönkre tenni..

HA valaki vállalja hogy leszbikus és meleg az rendben van.Éljen úgy ahogy szeretne..de ne akarjon már minden olyan embert megváltoztatni aki ezt nem tartja normális dolognak..Ne akarjon egy olyan társadalmat ahol egyre több divatozó meleg vagy leszbi van..

Én mint írtam toleráns vagyok ilyen téren,de soha nem támogatnám őket hogy házasodjanak,vagy gyereket adoptáljanak..Ha meleg akar lenni,tegye,de ne akarja a megszokott felfogást megváltoztatni..

Csak megjegyzem: Bár nem vagyok vallásos ember de bizony én is ezt mondom.Isten Ádámot és Évát teremtette meg..és ennek oka is volt..

2011. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
56%

Azt hogy csak hetero pároknak lehessen gyereke nem a társadalom találta ki hanem a TERMÉSZET.


Akár hiszed akár nem a felvonulással SOHA nem fogjátok elfogadtatni magatokat a társadalommal. Épp ellenkezőleg. De ahogy elnézem ez titeket egy cseppet sem zavar.

2011. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, hiába érvelsz itt az embereknek bárhogy is, aki pártolja, az pártolja, aki nem nem. Az utóbbiak így se-úgy se fogják elfogadni, amit írsz (vagy felfogni), az előbbieknek meg mindegy.

Hidd el, egyszer a magyar társadalom is eljut arra a szintre, hogy a melegek is házasodhatnak, fogadhatnak örökbe gyermeket, lesz béranyaság, és mesterséges megtermékenyítés is. Nem mostanában lesz, de a nyugati minta alapján elkerülhetetlenül be fog következni. Addig meg... nem sok értelme van okítani az intoleráns homofóbokat, akiknek még az sem jut el az agyáig, hogy a házassági szerződésnek mi az értelme (túl azon, hogy valaki hetero-vagy homoszexuális), meg hogy miért is akar valaki gyereket.

Mellesleg én hetero vagyok, de marhára nem értem, hogy miért kell EMBEREKET szexuális vonzódás alapján diszkriminálni.

2011. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:

Azoknak az embereknek akik túlléptek egy bizonyos határt és a kérdezőt öngyilkosságra szeretnék rábírni ajánlom, hogy ismerkedjenek meg a büntetőtörvénykönyv 168.§ tartalmával:


168. § Aki mást öngyilkosságra rábír, vagy ennek elkövetéséhez segítséget nyújt, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik, bűntettet követ el, és öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2011. márc. 3. 21:09
 28/54 anonim ***** válasza:
48%

"Azoknak az embereknek akik túlléptek egy bizonyos határt és a kérdezőt öngyilkosságra szeretnék rábírni ajánlom, hogy ismerkedjenek meg a büntetőtörvénykönyv 168.§ tartalmával:


168. § Aki mást öngyilkosságra rábír, vagy ennek elkövetéséhez segítséget nyújt, ha az öngyilkosságot megkísérlik vagy elkövetik, bűntettet követ el, és öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."


Te súlyosan félreértetted a törvényt barátom :D Ez arra vonatkozik aki rá akar beszélni valakit az öngyilkosságra ("gyerünk tedd meg, ezen a világon nincs miért élni") nem arra aki a véleményét mondja ki valakiről (pl. "kösd fel magad!") :D

2011. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:
Az nem vélemény! Az egy cselekedetre való biztatás, rábírás.
2011. márc. 3. 21:17
 30/54 anonim ***** válasza:
26%
Ha neked azt mondják hogy "kösd fel magad!" az nem rábírás mivel nem meggyőzni próbálnak arról hogy tedd meg, hanem vélemény arról a személyről akinek mondják. Hogy lehet így félreérteni...
2011. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!