Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen esetben lehet rendőrségh...

Ilyen esetben lehet rendőrséghez fordulni? Sürgős!

Figyelt kérdés

Múlt héten egy barátnőm kölcsönkért tőlem 10E ft-ot, egy napra.

Azóta alig érem el, csak ígérget, egyik kamuból a másikba menekül, már nem egyet rábizonyítottam.

Ha nem az utolsó pénzünk lett volna, nem idegeskednék, de van egy három hós kislányom, és a tápszerre félretett pénzt adtam neki.

Nem akarok szemétkedni, de már az utolsó zacskó tápszer fogy, talán két napig, ha elég.

Ma van az utosó határidő.

Bunkó kommentet nem kérek, így is eléggé vádolom magam!


2011. márc. 14. 10:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%

a rendőrség ezzelnem foglakozik. ez nem lopás, csak megsérti a kölcsönszerződésetek, ami polgári jogi ügy.

gondolom még papirod sincs a kölcsönről, tehát fel sem jelentheted.

2011. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel a rendőrség nem fog foglalkozni, sajnálom.

Viszont elgondolkodnék, hogy barátnő-e az ilyen egyáltalán.

2011. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel a rendorseg nem fog foglalkozni, mivel nem tortent buncselekmeny, hiszen Te onszantadbol adtad oda a penzt!

Szomoru az eseted, de hivatalosan tenni semmit sem tudsz.

2011. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Ezzel nem foglalkozik a rendőrség. Magadtól adtad oda, nem zsarolással vette el tőled. lemondhatsz róla.
2011. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudsz rendorsegtol segitseget kapni, ha irasban van a kolcson es az igeret hogy mikor adja vissza a penzt. Ha ez nincs, csak a remeny van hatra, hogy visszaadja.
2011. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Nem. Kiröhögnének.

Ez a te butaságod volt. Írtatok róla papírt? Mert akkor mehetsz a bíróságra, bár a költség nagyobb lenne mint 10 eft, nem érné meg.

Reménykedj, hogy előkerül és visszaadja. Ha nem, keress egy jókötésű férfi ismerőst, és látogasd meg.

2011. márc. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Elgondolkodtam Valakinek öt év barátság, és sok szarból kihúzás megér 10ezer forintot.

Akkor mit lehet tenni. Rajtam kívül hárman is jelen voltak!

2011. márc. 14. 11:07
 8/30 anonim ***** válasza:
Természetesen feljelentheted a rendőrségen (a rendőrség tovább küldi az ügyet a bíróságnak, mivel ez rájuk tartozik) De a az úgynevezett "barátnődnek" talán elég lesz, ha megmutatod neki a feljelentést...
2011. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Köszi, nem, férjnél vagyok.
2011. márc. 14. 11:08
 10/30 A kérdező kommentje:

Hoppá, jókötésű helyett jólkeresőt olvastam. Semmi gond...

Elmennék én is hozzá, de azt sem tudom hol van!

2011. márc. 14. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!