Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Magyar állampolgárként legális...

Magyar állampolgárként legálisan fogyaszthatok marihuánát (kender, cannabis, fű stb. ) Hollandiában?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 21:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

18:00


Nem akarlak megbántani, de mivel ezen a K.rva interneten mozogsz ezekben a pillanatokban is, nézz már körül.

Leírtam értelmesen, hogy milyen törvény mikor vonatkozik rád.

Az, hogy sosem néztél körül a neten, sem a világban az egyből látszik.


A rendőrség mindenhol rendőrség.Szerinted a rendőrök nem fognak közbelépni, ha gáz van?

Dehogynem.Ott is egy csóri dealer vagy ha árulsz és nincs shop-od, vagy boltod ami erre a célra van kitalálva.

Ennyi.Ha meg bugát szívsz nem lesz bajod.Persze normális keretek között tarts is magadnál, mert jó, ha van ugye???

Az Iráni alkoholfogyasztásról meg annyit, van Afgán, Iráni, Marocco-i, Arab ismerősöm, és NEM tilos alkoholt fogyasztani, max mint írtam VALLÁSI okokból tiltva van, és ezért nem isznak.Egy olyan országban ahol mindenki vallásos( a lakosság jelenleg 97 %-a vallásos a muzulmán országokban, a bevallásuk szerint)ott persze nem folyik bor az utcákon.

DE IHATSZ, és ŐK IS ISZNAK!!!!!!!Nem lehetsz ennyire begubózva.

Itt a net, keress rá.Ha nem beszélsz semmilyen nyelven(nem tudom, és nem is érdekel)akkor magyarul is van biztos erről szóló cikk.

Minthogy arról is, hogy a marijuana káros hatásai, és a turizmusra levetítve nagyon nagyot dob hollandia gazdasági helyzetén, még mindig téma ez ENSZ-ben,(és több helyne, amit nem írok le, de ha valakit érdekel linkelek videót) és az is lesz amíg világ a világ.

Csak tudod az ilyen emberek miatt nem leglizálják magyarországon sem, amit teljesen megértek.


ja, ha elmész marocco-ba(ezt tudom hirtelen felhozni, mert ott volt a legkomolyabb ajánlatom) 100 g hasis 100 eu-ért.És a fazon teljesen komnolyan gondolta.Egy bolt belsejáben árulta a cumót.Ki voltak téve nagy darabokban, és lehetett venni.Csak mivel túrista voltam, így nem darabra(ahogy sokkal olcsóbb)hanem grammra akrta eladni-nem csak nekem-, aztán nem let belőle semmi.

DE.Ha a Spanyol hatóság elkapott volna mondjuk egy közútin, hogy be vagyok tépve(teszem azt elnyomtam volna egy cigit mielőtt hazajövök)biztos hétszentség, hogy megbűntet, pedig nekeik aztán nem sok közük van hozzám, mit állampolgárhoz.Na jó van de nem annyi mint magyarországnak.


Ezért:


Ha az adott ország megbüntet valamiért, kötelesek értesíteni az "anya"országot(esetedben magyarország, hacsak nem vagy más, vagy kettős állampolgár)


Ha itt elkapnak be kell jelenteniük ugye?Ha megbűntetnek akkor arról a magyarok is értesülHETnek, de nem fognak, mert piti emberekkel nem foglalkoznak.De megvan rá az esély.Tudod, ha itt gyorsan hajtassz, kapsz egy pontot, vagy kettőt.Amikor hazamész nem lesz 0 pontod, hanem +2.Érted?

És nem kezdenek el őrülten telefonálgatni.


Ha kint elkapnak, és bünti van van esély rá(a menyiségtől függően)van rá esély, hogy értesítik a magyar hatóságot.Ez a dolguk.Ezért RENDŐR a nevük.És elég jó kapcsolatban állnak egymással elhiheted.


A válasz továbbra is NEM.

De leírtam mit kell tenni.

A muzulmán országból ideérkező akárki ha alkoholt fogyaszt nem lesz vele semmi.

Nem büntetik meg.Sem itt , sem otthon(bár itt nagyobb esélye van a szankcióknak, és a kettő nem ugyanaz).Hihetetlen mi?hehehe


Nézz utána ennek is

2010. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

1 elvben elkaphatnak de nem fognak.

2 ha tépni akarsz ne menj el hollandiába,a feneketlen tó partján oszt társaim napi szinten szívtak meg lapoztak azt se rendőr se közterületis se senki nem törődött velük... úgyhogy illegál de csak úgy mint itt ja és ha gyakran tolod akk két hónap alatt ürül.ha köteleznek vizelettesztre/vérre akkor van a neten hogy hogy lehet gyorsítani a lebomlást. ajánlott irodalom: www.daath.hu

2011. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 Gumbo válasza:

Én erre csak annyit mondok hogy [link]

szép az élet :D

2011. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:

Hollandiában legálisan szívhatok?

Magyar állampolgárként mindenhol vonatkoznak rád a magyar törvények is. Ezért nem jó ötlet azt mondani egy vizelet teszten hogy "...de én Hollandiában szívtam vagy 200 grammot és még biztos azt mutatta ki a teszt", mert ez ugyanúgy illegális tett mintha itthon, Magyarországon történt volna.


[link]

2013. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
De okos itt pár jogász :D a nyáron 6x voltam, elkérik a személyid, de a hollandokét is csak azt nézik h elmultál-e 18.... simán lehet
2017. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!