Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Létezik kibúvó a dohányzás...

Létezik kibúvó a dohányzás tilalma alól? Többi lennt, érdekes story

Figyelt kérdés

Egy vendéglátó helységet üzemeltetek, egy kocsmát! Én még engedélyezem a dohányzást, bár nm sokáig. reggel,Napközben még úgy ahogy be tudom tartatni, de este reménytelen! Pár évvel ezelőtt hallottam azt az estet, amikor Angliában vezették be ezt rendeletet, és egy helyi kocsmáros kitalálta, hogy közvélemény kutatás szempontjából engedélyezi a dohányzást, ezért minden dohányosnak ki kellett töltenie egy kérdőívet, és a kocsmáros erre hivatkozott. így legálisan dohányozhattak bennt, mert hogy a kutatás része!

ezt itthon valahogyan meg lehet csinálni?


2012. jan. 3. 10:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
6%
így is sok helyen van tiltva a dohányzás és tesznek rá magasról, így is rágyújtanak buszmegállóknál, éttermeknél, mindenhol
2012. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
77%
Létezik kibúvó! Casinókban szabad dohányozni!
2012. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
68%

Kaszinóban még lehet.

Máshogy nem lehet kibújni.

2012. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
egy kocsmát meg elég nehéz kaszinóvá nyilvánítani, főleg, hogy egy játékautómata után 500 000et kell fizetni adóban...nem semmi na... mi lesz így mindenkivel???!
2012. jan. 3. 10:40
 5/28 anonim ***** válasza:
64%

nem lesz bagózás, ennyi

én sem tartom feltétlenül jónak, hogy ami eddig a kocsmákon belül maradt, most kiömlik az utcára. Persze nem minden dohányos kocsmatöltelék, de a kocsmatöltelékek többsége bizony szeret dohányozni

Írom ezt úgy, hogy én is dohányos vagyok.

2012. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
9%
Hát én a múlt héten olvastam ezt a törvényt,mert recepciósként most nekem kell elzavarnom a bejárat közelében dohányzókat,én úgy értelmeztem a törvényt,hogy azokat a zárt helyű "szivarszobákat" meg lehet tartani,amelyek már a törvény behozása előtt megvoltak és a tulajdonos kérelmezi ennek a megtartását...igy volt a törvényben leirva,hogy "szivarszobák",de sztem,kérvényezni kell és az elég jó indok,hogy ez egy kocsma és a vendégek nem járnának oda,ha nem lehetne dohányozni..
2012. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Megint a gazdagoknak kedvez a szerencse! mert kérem én, ki az a vidéki traktoros aki el megy egy luxus szállodába szivarozni vagy a kaszinóba cigizni? Lehet, hogy lesz majd olyan törvény, hogy lehet kérvényezni a dohányzóvá tételét az italozó helyiségnek, csak még ez olyan új nekünk.
2012. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%
Angliában minden kocsma külső falára hamutálak vannak felszerelve, aki rá akar gyújtani, az kimegy a kocsma elé. Ilyen egyszerű. Én is dohányzom, de ezt a tövényt kifejezetten jónak tartom.
2012. jan. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
44%
Borzasztó egyszerű. Létrehozol egy dohányzó különtermet ami zártkörű és csak meghívással lehet belépni. A vendég pedig csak szól, hogy meghívást kér a dohányzóba. Senki sem köthet bele. Ami ugye nem a kocsma része, tehát a te privát mondjuk úgy lakóhelyiséget onnan elmehetnek a p..ba az ellenőrök.
2012. jan. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
Angliában úgy bújt ki sok kocsma a törvény alól hogy a kocsmáikat színházzá nyilvánították. Az "előadás" pedig az ivó/cigiző munkásosztály volt.
2012. jan. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!