Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szoktátok érezni hogy van egy...

Szoktátok érezni hogy van egy személy a környezetetekben, hogy nem vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
Vagyis hogy érzitek a jelenlétét.Én sokszor megérzem az ilyesmit.
2009. nov. 17. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is néha megérzem ha van valaki a közelemben, de olyan is van néha hogy nincs senki ott mégis úgy érzem mintha lenne.
2009. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én ugyanugy vagyok mint az elsö.
2009. nov. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megesik, de ez csalóka, tényleg át is tud verni. Nem lennék meglepve, ha a vallások és más babonák kialakulásában is jelentős szerepe lett volna az ilyesminek. :)
2009. nov. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemegészen. Én azt éreztem amikor az első munkahelyemen a főnököm nézett. De azt határozott bizsergető érzéssel a hátamban. Hátra nézek és ott nézett. Rengetegszer előfordult.
2009. nov. 18. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, és ahogyan az első két hozzászóló is említi, velem is elő szokott fordulni időnként, hogy ilyen érzésem van, pedig senki (fizikai személy) nincsen a szobában. Azt hiszem, ez már a szellemvilág határa...
2009. nov. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen, én is sokszor érzem, amikor megnézek egy horrorfilemt, esetleg szellemes filmet, hogy nem vagyok egyedül, valaki velem van a szobában
2009. nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem létezik, csak ilyen önszuggesztiós jelenség. Ha bekötik a szemed és közelítenek feléd teljesen csöndben, csak akkor veszed észre mikor hozzád ér. Próbáljátok ki, előtte én is azt hittem hogy ez működik :D

Ez olyan DejaVu kategória, csak illúzió. (de én is szoktam érezni amúgy sokszor :P)

2009. nov. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!