Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez esetben mit tehetek ez ügyben?

Tatai Gábor kérdése:

Ez esetben mit tehetek ez ügyben?

Figyelt kérdés
Az Ítélőtábla az eljáró önálló bírósági végrehajtóra megállapította a végrehajtási eljárás korai szakaszában súlyosan, kirívóan gondatlan magatartás állapítható meg.A kellő gondosság a késedelem és az intézkedés hiányai a perbeli esetben olyan nyilvánvaló és kirívó jogsértésének minősülnek amelyek a felróhatóság megállapítását megalapozza.A végrehajtó részéről a jogellenes felróható magatartás a fenti körben megvalósult és a kártérítési felelősségének a Ptk.349.§ (1) bekezdésében foglalt feltételei is fennállnak.De a végrehajtási számos kifogásaimat a bíróság érdemben nem bírálta el ezt is megállapította az Ítélőtábla. Az ügyben az adós tartozásai még nem térültek meg, elsősorban a végrehajtó trehány hanyag felelőtlen hazudozós eljárásai miatt.Kérdezem milyen jogi megoldásban kérhetném a végrehajtó valós megérdemelt szankció alkalmazását? Szégyen hogy MAGYARORSZÁGON ILYEN ÖNÁLLÓ BÍRÓSÁGI VÉGREHAJTÓK ÉLVEZIK A MAGYAR BÍRÓSÁGOK VÉDELMÉT.
2012. ápr. 13. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Őőőőőő.. lefordítanád? Ez itt nem Jogászia. :)
2012. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kérdezem hogy mi a jogászi a kérdésemben ? Az Ítélőtábla ítéletéből ragadtam ki részeket.Tudom hogy hihetetlennek tűnik hogy a mai világban ilyen szemét tróger senkiházi alkoholista végrehajtókat a bíróságok védelmei alatt vannak. Ez a KORRUPT MAGYARORSZÁG!!!!!!!!!!!!

ÉN MEG JOGI TANÁCSOT VÁROK KÉRDÉSEMRE:

2012. ápr. 14. 07:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Tatai Úr!


Ha eddig nem jött rá:

Ilyen komplikált ügyben inkább keressen meg egy ügyvédet, ne itt tegye fel egy zömében laikus közönségnek naponta egyre szofisztikáltabb és követhetetlenebb kérdéseit.

2012. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!