Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » 1 Baratnnom le lepett othonrol...

1 Baratnnom le lepett othonrol 19eves. Ismerosöm bujtatja mar vagy 3 napja. Ha jol tudom a rendorseg is keresi a leanyzot ha ra talalnak ismerosomet büntethetik? Ha esetleg valaki tud egy § a buntetesrol link

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 09:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%
#8: szerintem itt nem a lány erőszakoskodik, hanem a kérdező bújt az önkéntes jóakaró szerepébe.
2012. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%
VÁRJ!! Ha te Németországban élsz akkor a barátnőd is??Ő német származású?? Ha igen akkor kezdhetted volna ezzel a mondatod.Ugyanis kint Németországban 21 év a felnőttkorhatár.Akkor a szülők jogosan keresik..
2012. máj. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
nem kell az ember szavait kiforgatni, igen en nemetbe elek baratnom ismerosom magyarba, ennyi.jot akarok mert ismerem a lanykat de igy h orditott ram telonk keresztul igy kicsit el ment a kedvem tolle..
2012. máj. 14. 10:17
 14/22 anonim ***** válasza:
31%
Amennyiben Németországban élsz, más joghatóság alá esel, így magyar törvényekre feleslegesen hivatkozol. Másrészt igen, német nemzetiségi családból származom, értettem volna. A lakhelyed viszont nem mentség a borzalmas nyelvtudásra.
2012. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Az irasomrol nem nyitok vitat nem tudok rendesen magyarul es kesz.a masik temarol meg THX mindenkinek.
2012. máj. 14. 10:24
 16/22 anonim ***** válasza:
58%

Én egy szót sem tudok németül..De ha te németül tudsz akkor miért angolul köszönöd meg a válaszokat???Németül nem megy???

Én is azt mondom,hogy azért mert valaki külföldön él,még írhatna helyesen.

Én anyám magyar,apám angol.Sosem voltam Magyarországon.Angliában élek.Mégis igyekszem mindig helyesen írni,még akkor is ha csak félig vagyok magyar..Neked ez miért nem megy??

2012. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
31%

Őszintén. Én a helyedben írnék egy mailt név nélkül a családnak hogy a gyerekük hol van és kész!

Valoszínű iszonyatosan izgulnak amiatt az idióta csaj miatt és rengeteg pénz és energia megy a keresésébe!


Amúgy is szerintem hiányzik neki két nagy pofon hogy helyre legyen téve mert ha felnőttnek gondolja magát akkor felelősségeljesen kéne viselkednie és nem elszökdösnie. Ha meg gyerekként viselkedik akkor úgy is kell kezelni! Vagyis elmondani a szüleinek!


Szóval írd meg a szüleinek vagy tesójának hogy hol van!!!

2012. máj. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%
Ez az egész egy nagy kamu. Az írásod borzasztó, a helyesírásod, fogalmazásod is, az hogy nincs ékezet csak egy dolog. De az egész egy nagy hazugság! Elsőre nem közölted, hogy német vagy majd amikor valaki megemlítette az írásodat akkor lettél az. Angolul köszönsz el, és már te magad is belezavarodtál a hazugságodba.
2012. máj. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nekem anyum volt magyar apum nemet, anyum mge halt meg kicsi voltam 4.es hat amit tolle tanultam magyarul meg amit ismerosoktol de kiskorom ota kint elek nemetbe szoval ezert nem tudok annyira magyarul de hat nanyugodtan lehet nevetni meg barmit gondolni tudom h gond de ez van.danke thx koszonom hat most na miert thx irok mert meg szoktam ugy is koszonni a dolgokat.
2012. máj. 14. 12:14
 20/22 A kérdező kommentje:
Birom az ilyet nem rajtam van a hangsuly,igen Nemet vok es kit zavar?!nem lehet ismerosom magyarba vagy mi a (penis) akinek segiteni akarok..ki tudjatok akasztani az embert rendesen.
2012. máj. 14. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!