Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez zaklatásnak minősül?...

Ez zaklatásnak minősül? (kérdésed rővid magyarázatod hosszu)

Figyelt kérdés
Mindennap ott van egy kocsi ahol én és jőn utánnam ma már házam előtt is itt volt mít akarhat? Mit csináljak?
2012. aug. 5. 21:36
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Egyiksem!!! :( :( régebben megszivattak hogy Egy fiu csinált Facebokkot és hogy dugjunk :( és én mondtam gyere át :) lehet hogy ez miatt?
2012. aug. 6. 00:31
 22/37 anonim ***** válasza:

Valakid várjon félúton. Ott, ahol már biztosan követni szokott. És ott kérdezzétek meg, mit akar. Ha gyorsan elhajt, írjátok fel a rendszámot (de gondolom már kívülről tudod) és kiabáljátok utána, hogy takarodjon, különben fel lesz jelentve.

Ha nem hajt el, talán lehet tisztázni a helyzetet, vagy erélyesebben ráparancsolni.

A legjobb az lenne, ha te magad kérdeznéd meg egyedül, amíg melletted a valakid a falnak dőlve újságot olvas, mert ott várt. Kopogj be az ablakán, de ne azon, amelyiknél ő ül, így nem tud berántani. Ha kiszállt, akkor lépjen közbe, aki veled van, és ne engedjétek vissza az autójába, amíg nem tisztáztátok. Akár a másik oldalon várhat téged még valaki, 2-1 mégis jobb arány.

2012. aug. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
De ha Maffia?
2012. aug. 6. 01:00
 24/37 A kérdező kommentje:
És hogy állitsam meg?
2012. aug. 6. 01:17
 25/37 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal fényképező gépet és csinálj több felvételt róla lehetőleg olyan képet amin látszik a rendszám és a pali arca valamint a dátum és idő is és ezzel menj be a renndőrségre és tegyél feljelentést zaklatásért.
2012. aug. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 zsoltika75 ***** válasza:
van pár haverom szívesen megkérdezzük!
2012. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Zsoltika mit kérdezel meg? :)
2012. aug. 6. 14:36
 28/37 A kérdező kommentje:
De Sőtétített a kocsi :(
2012. aug. 6. 14:49
 29/37 anonim válasza:
Azóta történt valami? Most olvastam el, érdekelne a dolog. Remélem még írsz.
2012. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Azóta semmi
2012. aug. 17. 19:04
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!