Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ez zaklatásnak minősül?...

Ez zaklatásnak minősül? (kérdésed rővid magyarázatod hosszu)

Figyelt kérdés
Mindennap ott van egy kocsi ahol én és jőn utánnam ma már házam előtt is itt volt mít akarhat? Mit csináljak?
2012. aug. 5. 21:36
1 2 3 4
 31/37 mxxx válasza:
ez tipikus... 4-5 hónapig megfigyelnek.. megnézik mikor mit csinálsz.. óráról órára tudja, hogy mit csinálsz.. és jegyzetel is.. hidd el.... azonnal szólj a szüleidnek és a rendőrségnek.. próbáld meg lefényképezni az arcát vagy lerajzolni, jegyezz meg te is róla dolgokat.. és szólj a rendőrségnek.. GYORSAN!!!, ha nem akarod hogy rossz vége legyen
2012. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 mxxx válasza:
figyeld meg mikor hol figyel téged és mennyi ideig.. így vondd be a rendőrséget, és simán elkaphatják.. csak figyeld meg mikor hol van mennyi ideig... csináld amit ő.... és a megfelelő pillanatban cselekedj!!
2012. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
szoltam szüleimnek amugy miért szerinted mit akarhatnak?
2012. aug. 18. 23:24
 34/37 A kérdező kommentje:
de ma a kocsit autoszalon elött láttam rajta volt az ára is akkor engem az miért követett? meg telefonon felhivtak valami meghivot mondott és mondtam hogy kérem azota sem jött semmi meghivó
2012. aug. 18. 23:26
 35/37 A kérdező kommentje:
MXX rádirhatok priviben?
2012. aug. 18. 23:29
 36/37 mxxx válasza:
igen, csak nyugodtan!
2012. aug. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Szia! Azota mi tortent??

Erdekel!!

2021. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!