Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Te támogatnád, hogy legyen...

Mara Acoma kérdése:

Te támogatnád, hogy legyen abortuszt (gyilkosságot) szabályozó törvény?

Figyelt kérdés

Biztosan van most is, de Én abból nem vettem észre semmit. Felfordul a gyomrom a sok gyermekgyilkos ,,anyuka" láttán, akik szándékosan megölik a tulajdon gyermeküket.

Félreértés ne essék, nem azokra a kismamákra gondolok akiknek betegség miatt muszáj lemondani a babájukról.


(T)



2012. nov. 7. 14:27
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
60%
ja azt kifelejtettem,hogy degenerált vagy.
2012. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

Megjegyezném, Én is nő vagyok, 3 gyermek anyukája. (egyik sem volt tervezve)Csóriságban is, de felneveltem-nevelem Őket, nem volt olyan még, hogy ne legyen mit enni, vagy ne legyen ruhájuk és boldogak!!


Nem igazán értem, miért kell ilyen hangsúllyal válaszolni és kígyót-békát kiabálni a másikra. Csak véleményekre lennék kíváncsi, ki-hogy áll a témához, nem egymás szapulása érdekel.

És akkor megint leírom: nem a beteg babákra, a tudatosan védekező vagy a megerőszakolt lányokról van szó!

Arra vagyok kíváncsi, hogy miért engedik meg a gyilkosságot és hogy a fenébe képesek erre a nők a tulajdon gyermekük ellen.


Szóval nem engem kell támadni mert kérdezek valamit, hanem a véleményed fejtsd ki, kulturált keretek között.

2012. nov. 7. 16:03
 13/49 anonim ***** válasza:
68%

Tisztelt Anyuka!


Te meg azt értsd meg, hogy már régebben is volt ilyen és akkor is előfordult, hogy indokolatlanul abortáltak. Írtam, nézz utána az "angyalcsinálás" kifejezésnek, hasznos lenne. Meg különben sem értem, hogy neked ebben mi az "élvezet"? Mármint abban, hogy ennyire nyomatékosan az ember arcába "tolod" a véleményed... Azt gondolod, hogy attól jobb lenne a világ, vagy mi? Miért ne végezhetne abortuszt az, aki nem akarja a gyereket? Az talán jobb, ha a kukában végzi (mert előfordul), vagy az, ha intézetben nő fel?! Sosem értettem a "maradiakban", hogy miért olyan erőszakosak, hiszen senki nem kötelezi rád az abortuszt, meg senkire sem; viszont TE és tsaid meg köteleznétek a másikat a TI véleményetekre!

2012. nov. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
80%

15:08 vagyok


nem keresek kifogást,kifizetem a magándokit,mert szabim nincs annyi,betegszabira ilyennel nem lehet menni.

Csupán azon van a hangsuly,hogy támogatni kellene a védekezést,nem az abortuszt ellenezni.

De én pl folyamatosan csak akadályokba ütközök ha nem magándokinál csináltatok mindent.


Pedig én tényleg nem akarok még gyereket,meg is teszek érte mindent.

De mi van azzal akinek nincs pénze pl ?

2012. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
51%
nem vagy normális kérdező. menj inkább és takaríts a gyerekeid után, legalább hasznos leszel.
2012. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
81%

"Csak véleményekre lennék kíváncsi, ki-hogy áll a témához, nem egymás szapulása érdekel."


Már elnézést kérek, de mintha ezzel indítottad volna a kérdésed:


" Felfordul a gyomrom a sok gyermekgyilkos ,,anyuka" láttán, akik szándékosan megölik a tulajdon gyermeküket. "


Hogy is van ez a mások szapulása?


És azoktól az apukáktól nem fordul fel a gyomrod, akik miután megtudják, hogy a párjuk terhes, szépen kihátrálnak a kapcsolatból? Pedig sok ilyen van ám.

2012. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
2012. nov. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
83%

Nem támogatnám! Sokkal felelőtlenebb az, aki csóróságban szül több gyereket, mint aki elveteti, ha nincs meg a kellő anyagi és egyéb feltétel a felneveléséhez!

Te milyen életet, sorsot biztosítasz a gyerekeidnek, ha nyomorban nőnek fel?

2012. nov. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
9%

Igen. Legyen az ami Írországban és Lengyelországban. Mondjuk ott annyival jobb a helyzet, hogy az orvosok többségében is van annyi becsület, hogy megtagadják a gyilkosságot. Most büntette meg az európainak nevezett bíróság a lengyeleket, mert egy orvos nem volt hajlandó elvégezni az abortuszt egy 16 éves lányon akit állítólag megerőszakoltak.

Itt hallottam olyan "orvost" , aki dicsekedett is vele, hogy egy nap hány magzattal végzett. Lengyelországban kiközösítenék!

2012. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
17%

"És azoktól az apukáktól nem fordul fel a gyomrod, akik miután megtudják, hogy a párjuk terhes, szépen kihátrálnak a kapcsolatból? Pedig sok ilyen van ám."


Házasságban fogant gyermeknél ez eléggé valószínűtlen. Ha mégis ilyen gerinctelen az "apa", akkor mégiscsak lehet követelni, hogy tartsa el a családját.

Tehát ilyen dolog csak mindkét fél felelőtlensége esetén áll fenn, az anya ugyanannyira hibás, mint az apa.

2012. nov. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!