Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Jogosan akar kidobni a nő...

Jogosan akar kidobni a nő akinél vagyok?

Figyelt kérdés
Albérletben vagyok nála 10 hónapja, minden rendben ment, szerződést nem írtunk, de most akar egyet ami inkorrekt(nem részletezem) és nem írom alá, ki akar tenni ezért de 50 ezer ft-om nála van, és azt mondja, hogy jogtalanul tartózkodom nála, hívja a rendőröket, én viszont csak akkor költözök ki, ha a novemberre fizetett lakbérem el nem használt részét vissza nem adja + a kauciót, de nem akarja visszafizetni, én meg anélkül nem megyek el, hisz befizettem neki.Na most hívhat rám rendőrt?Nem írtunk szerződést, úgyhogy szerinte igen, ez nem igazság, nála van a pénzem!
2012. nov. 12. 14:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Semmi nem kell a hosszútávú albérlethez, csak a bevallás a jövedelemről. 15% az adó, alig valami, ennyiért nem érdemes feketézni.
2020. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!