Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit kaphatok súlyos testi...

Mit kaphatok súlyos testi sértésért? 13 éves nevelt fiamnak adtam két pofont ő erre el akart lökni megfogtam a kezét és ahogy ő próbálta kiszabadítani eltört az úja és sajnos 8 napon túl gyógyuló.

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
A gyerek mindig a szülő tükörképe. Pereskedhetsz a gyámhatósággal. ha elég vastag vagy, persze megúszhatod.
2013. máj. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
Ha téged bírságolnak akkor neki is kevesebb jut,vagy az anyjának.
2013. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Én azért még nem feszítenélek keresztre a háttér ismerete nélkül, láttam pár 12-15 évest a környezetemben, akiknek nem két pofon kellene, hanem deresre kéne húzni.

(a sajátjaimat nem verem mielőtt még valaki ezzel jön, de őket nem is kell, mert tudnak viselkedni)


De ezt nagyon megszívhatod, még akkor is, ha ő volt a hunyó.

2013. máj. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%
mi dühített fel ennyire ?
2013. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
Máskor nagyobb pofont adj! A kölök még nincs rendesen megnevelve.
2013. máj. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%

még mindig ott tartunk hogy a verés a nevelés? elnyomni megfélemliteni, bántalmazni

van itt primitív ember elég!

2013. máj. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

legközelebb ne verd a gyereket

a súlyos testi sértés meg büntető ügy nem szimpla pereskedés a gyámügyel

2013. máj. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
49%
Jó lenne, ha az életben nem engednének többet gyerek közelébe!
2013. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

szánalams, hogy a kommentelők többsége primitív agresszív barom, aki a gyerekverést támogatja, meg lepontozgat mindenkit aki nem.


magyarország az utóbbi időben visszafelé fejlődik. ez kell nekünk, tekintélyelvű nevelés, kereszténység, holnap égessünk boszorkányokat a kommunista csillag alatt a béketéren. nem csoda, hogy itt tart az ország és menekül aki tud.

2013. máj. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
46%

Akik szidják a pofonnal nevelő embereket, azok biztos mostanában járhatnak iskolában.

Régebben a tanító akkora fülest adott, vagy tockost, hogy forogtál a tengelyed körül, ha nem tudtál viselkedni. Érdekes mód akkor végig tudott menni egy óra úgy, hogy mindenki figyelte a tanítót. Otthon is kaptam egy sallert, ha nem tudtam viselkedni. Utána jött a katonaság (ami nagyon sok fiatalnak hiányzik), ott nem vertek, ott szívattak, ha nem tudtál együtt működni.

Normális emberek lettünk, akik tudják mi a rend. Be szoktam menni mostanság az általános iskolákba 1-1 órára. A gyerek nyomkodja a telefont órán, dölöngél a széken, rázza a freestylemiddledarkemopinkytuningsuperturbo stílusú haját, visszabeszél a tanárnak, eszik órán stb. Látom a régi rendszer tanárain a belenyugvást, és a tehetetlenséget is egyben. Kíváncsi leszek, milyen szülők lesznek ezek a gyerekek, mikor már most az a cél, hogy minél tovább tanuljon a gyerek, hogy nehogy dolgozni kelljen.

Kicsit elkanyarodtam a témától.

Szerintem ez egy baleset volt. Nem lehet szándékos bcs, mivel nem akartad eltörni az ujját, csak ráfogtál a kezére. Szerintem nem kell izgulnod rajta.

2013. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!