Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Help! Az exe-m akit mellesleg...

Help! Az exe-m akit mellesleg szeretek, ő régebben füvezett és hatalmas tartozása lett,1 hónapja szóltak neki hogy ha nem fizeti ki a hugát és engem is kinyirnak (akkor együtt voltunk még) a többi infó lent van. Mit tegyek és ő mit?

Figyelt kérdés
Ma este egyik haverjával beszéltek az az a közvetitővel hogy ha lefekeszik vele 3 alkalommal akkor kifizeti a tartozását.Ma le is feküdt vele de azt mondta nem akar vele többet de muszáj lesz.Engem aljas modon kitett aztán elmesélte csak engem óvott meg hogy ha azt mondja hogy szakitottunk engem nem fognak bántani...Most mondta hogy szüksége van rám szeret nagyon,én is szeretem de nem birom elviswlni hogy más is dugja.... Segitsetek mit tegyek gondolkodtam hogy szolok a szüleinek és segiteni fogják vagy a rendörséget hivom,mert nem fogom engedni hogy aljas modon kihasználjak,azóta leszoktattam a fű-ről de ez korábban halmozodott fell ez a pénzösszeg.Segitsetek emberek mit tegyek hogyan védhetem meg a lányt?
2013. aug. 4. 01:13
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,hogy segitek pénzell de nem fogadja ell... Sxóval nem a pénzem kell
2013. aug. 4. 01:23
 12/28 anonim ***** válasza:

Szóval mondtad neki, hogy segítesz kifizetni a tartozását de ő nem fogadta és inkább hagyná, hogy a húgát és téged is kinyírjanak az ismétlem fűbárók.

találj már ki valami jobban. Ha valaki kamukérdést ír ki legalább legyen valamennyi humora és kreativitása.

2013. aug. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Amúgy már csak azért is kamu, mert ha ilyen nagy problémám lenne, tuti nem egy internetes oldalon kérnék tanácsokat. (Anonim vagy sem.)
2013. aug. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj! Nem hanem a közvetitő akitől vette a füvet az mondta neki hogy nem kell megadni a tartozását ha lefekszik vele 3 alkalommal tetszik már érteni? Nem kamu story -_- szóval mi tévő legyek nem nézhetem tétlenül hogy akit szeretek azt megdugják....
2013. aug. 4. 01:27
 15/28 anonim válasza:
mond azt,hogy oké,de csak akkor ha közben nézheted.
2013. aug. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Akkor honnan a f**omból kérjek segitséget???
2013. aug. 4. 01:28
 17/28 anonim válasza:

ő nem szokik le, akkor mit akarsz, szeret elhiszem, de ez végig kíséri

amúgy hiába szólsz a rendőröknek mit csináljon, semmire nincs bizonyíték, önszántából feküdt le

inkább menjen elvonóra, ha nem akkor ennyi, bocs, de tudta nem tud fizetni, Te leszoktattad? hát én megnézem azt, aki igazán csinálja az így nem megy

2013. aug. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok: Ha mégse kamu, ezt tüntesd el innen, mielőtt meglátják. És válassz. Vagy rendőrség, és a csajt is előveszik kábszer használata miatt, és még lehet a kintmaradtak bosszút állhatnak, vagy nincs rendőrség, de mindenkit elővesznek lebukás esetén, és nem tudok kiutat.


Ha meg kamu: A jó édes k...a any.ddal szórakozz Te élettelen gyökér.

2013. aug. 4. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Egyszer már megdugta, a másik kettőt meg kibírja. Téged meg mit izgat, ő az exed...

Különben, ha nem képes még kétszer lefeküdni valakivel (akivel már lefeküdt egyszer) azért, hogy megmentse 2 életét akkor győzd meg a csávót, hogy inkább őt nyírja ki.

Sok nő prostituált lesz, hogy el tudja tartani a családját.


Takarodj már innen a kamukérdéseddel de most már komolyan.

2013. aug. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
2 ember
2013. aug. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!