Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Help! Az exe-m akit mellesleg...

Help! Az exe-m akit mellesleg szeretek, ő régebben füvezett és hatalmas tartozása lett,1 hónapja szóltak neki hogy ha nem fizeti ki a hugát és engem is kinyirnak (akkor együtt voltunk még) a többi infó lent van. Mit tegyek és ő mit?

Figyelt kérdés
Ma este egyik haverjával beszéltek az az a közvetitővel hogy ha lefekeszik vele 3 alkalommal akkor kifizeti a tartozását.Ma le is feküdt vele de azt mondta nem akar vele többet de muszáj lesz.Engem aljas modon kitett aztán elmesélte csak engem óvott meg hogy ha azt mondja hogy szakitottunk engem nem fognak bántani...Most mondta hogy szüksége van rám szeret nagyon,én is szeretem de nem birom elviswlni hogy más is dugja.... Segitsetek mit tegyek gondolkodtam hogy szolok a szüleinek és segiteni fogják vagy a rendörséget hivom,mert nem fogom engedni hogy aljas modon kihasználjak,azóta leszoktattam a fű-ről de ez korábban halmozodott fell ez a pénzösszeg.Segitsetek emberek mit tegyek hogyan védhetem meg a lányt?
2013. aug. 4. 01:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

# 16:

Még mindig a rendőrségtől. Az pedig, hogy nem fogadja el elsőre, az a beetetés része. Feltéve, ha tényleg nem kamu a kérdés.

2013. aug. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

Jelentsd fel a közvetítőt meg az egész bandát JELENTŐS MENNYISÉGŰ KÁBÍTÓSZER BIRTOKLÁSÉRT.


Persze névtelenül, és sok részletet irj le. Lekasznizzák őket a gennybe, és ennyi. Vagy verd szét a pofájukat a spanokkal, és mondd hogy ha hagyja magát seggbedugni, akkor nem gyújtod rá a putrit!

2013. aug. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
te édes öcsém ilyen helyzetbe max csak ülni tudsz otthon a seggeden... ha bele is megy hogy 3szor megdugja és nincs belőle semmi az se garancia... szolni kell a rendőrségnek mint ismeretlen bejelentő... de ha eszed van az exedről egy szót nem szólsz mert még ebbe ő is megütné a bokáját... amugy menyire nagy a vállalat?? mert ha csak kis iparba nyomják abból nem lehet semmi baj... de hogy ha mondjuk már maffia szinten akkor még akármi is lehet...
2013. aug. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert én ilyeneken nem éllek hogy fű,sőt még nem is dohányzom,de szerintem nem nagy vállalat,egy gyerektől vette folyamatosan a tasakokat ennyit tudok.
2013. aug. 4. 02:06
 25/28 anonim válasza:

Takarodj már innen, olyan kamu vagy, hogy ide érzem a szagod...

Remélem holnap tíltanak!!!

2013. aug. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:

na akkor csináld a következőt: megfogod a telefont... leveszed róla a billentyűzárat.... rárakod a mutató ujjad az egyes gombra... lenyomod az egyes gombot... felemeled az egyes gombról a mutató ujjadat... rárakod a nullás gombra a mutató ujjadat... rossz gombra raktad átcsúsztatod az ujjadat a nullás gombra... lenyomod a gombot... fel emeled a mutató ujjadat... ráteszed a mutató ujjadat a hetes gombra.... lenyomod a hetes gombot... felemeled a mutató ujjadat a hetes gombról... majd ezután hívást kezdeményezel a rendőrség részére... és mondod azt ami az eszedbe jut...


ha kell majd a beszéd folyamatát is szívesen leírom...

2013. aug. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségetek akik hisznek nekem.
2013. aug. 4. 05:43
 28/28 anonim ***** válasza:

Mi a bré van, mindenki izmoskodik manapság?

Írd meg a címet, este elnézek oszt beszélgetek velük.

2013. aug. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!