Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A holokauszt valóban kamu?

A holokauszt valóban kamu?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért mondják ezt, szerintem több ezer ember nem beszélhetett össze. Értem, hogy egyesek szerint a pénz miatt.. de nem egy túlélő lett öngyilkos azért, mert nem tudta feldolgozni ezt. Vagy a fényképek? Kamuk lennének? Ugyan..! És az auschwitzi tábor? Napjainkban is megvan.. Szóval teszem fel a kérdést: Valóban kamu?

2013. szept. 11. 18:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, mit nevezel holokausztnak? Ha tömeges gázkamrában történő kivégzés utáni elégetést, akkor valóban.
2013. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
25%
Erről nem lehet itt beszélni, mert megbüntetik azt, aki megkérdőjelezi, mert ugye az igazságot mindig is törvénnyel kellett védeni. Ha valaki azt mondaná, hogy a Hold sajból van, akkor is megbüntetik ugyebár természetesen. De én egyszer feltettem itt egy kérdést a szémokkal kapcsolatban, hogy mekkora fejetlenség uralkodott a 40-es évektől egészen napjainkig, hogy össze-vissza váltogatták hogy épp most mit mondjanak az embereknek, mi a hivatalos. Hát csak úgy dobálóztak a milliókkal pluszba meg minuszba is.
2013. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
33%
És több népnek is volt holokausztja, nem csak a zsidóknak. Mégis miért élveznek ők ilyen kitüntetet szerepet? ki nem tesz rájuk, amikor volt magyar is?
2013. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
28%
Ja, persze arra a kérdésemre senki nem tudott választ adni. A fajvédők mélyen hallgattak.
2013. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
A holokauszt alatt arra gondolok, hogy munkatáborba (haláltáborba) küldték a zsidókat, homoszexuálisokat, cigányokat és politikai riválisokat.. És ott kínozták, dolgoztatták őket, vagy ok nélkül megölték. Mengele kísérletezése.
2013. szept. 11. 19:03
 6/65 anonim ***** válasza:
64%
Talán azért, mert mondjuk az indián népírtásért nem harcol minden nap egy önérzetes webnáci harsogva, hogy mekkora kamu a történelemkönyvekben.
2013. szept. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
61%

"A holokauszt alatt arra gondolok, hogy munkatáborba (haláltáborba) küldték a zsidókat, homoszexuálisokat, cigányokat és politikai riválisokat.."


Aki ebben kételkedik, az tényleg idióta.


"És ott kínozták, dolgoztatták őket, vagy ok nélkül megölték. Mengele kísérletezése."


Ezeket viszont még nem látom bizonyítottnak.

2013. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
15%
Mit jelent az a szó, hogy holokauszt? Ha tudod, ebből indulj ki. És nemcsak az európai zsidókat és egyéb bűnösöket vitték koncentrációs táborba, de tekints ki más földrészre is. Például Ázsia. Az, hogy valaki holokauszt tagadó, az azért is lehet, mert számára annyira borzalmas, hogy nem akar róla tudomást venni.
2013. szept. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
70%

Az, hogy munkatáborba küldtek embereket az tényleg igaz és nem kamu.


A Mengele kísérletei , meg a zsidóból készült szappan , emberbőr lámpa, ezekre nincs bizonyíték.

Lehet, csak a túlélők agyszüleménye.

2013. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
36%

"Nem értem, miért mondják ezt, szerintem több ezer ember nem beszélhetett össze."


Senki nem is beszélt össze.


"Értem, hogy egyesek szerint a pénz miatt.. de nem egy túlélő lett öngyilkos azért, mert nem tudta feldolgozni ezt."


Mit? Ha téged bezárnának egy táborba, ahol kényszermunkát kell végezned napi kétszeri levesért és száraz kenyérért, naponta többször félholtra vernének, tarkón lőnék néhány társad melletted, a sebeid elfertőződnének és a köpőlégy lárvája is kikelne bennük (Lásd a film: Sorstalanság), százával, ezrével hullanának el melletted tífuszban, akkor megeshet, hogy te is öngyilkosságot követnél el, ha túlélnéd. Ez még nem bizonyítja a tömeges gázkamrás irtást.


"Vagy a fényképek? Kamuk lennének? Ugyan..!"


Nem. Rögtön mutatok is néhányat:

[link]


Auschwitzi légi felvételek. Vajon hol a hiba a képeken? Rendben elárulom. A fotókat a szövetséges felderítők készítették több különböző időpontban a Buna művek bombázási előkészítéséhez. A képek eltérő időpontokra vannak dátumozva, ezen időpontok közt olyan is szerepel, melyre napi több ezres, tízezres kremálás van datálva. Mi az ami mégis hiányzik a képekről? Na mi?


...A füst. A hullaégetés sűrű fekete füsttel jár, ezen képeken viszont sehol sincs nyoma ilyesminek. Egyetlen képen látsz felszálló vékony, valószínűleg faégetésből származó fehér füstöt. Hát nem érdekes?



"És az auschwitzi tábor? Napjainkban is megvan.."


Igen, ez egy valóban komoly probléma, hiszen ha jól megnézed azt a tábort rá fogsz jönni, hogy ott biztosan nem történhetett ilyesmi, vagy legalábbis abban a helyiségben, amit ma gázkamraként mutogatnak semmiképp. Hiszen azt véletlenül épp a tiszti kórházzal köti össze egy csatornarendszer. Ráadásul csak egy vékony faajtó választja el a külvilágtól amit három ember is kiszakítana.


"Szóval teszem fel a kérdést: Valóban kamu?"


Szerinted? :)

2013. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!