Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A holokauszt valóban kamu?

A holokauszt valóban kamu?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért mondják ezt, szerintem több ezer ember nem beszélhetett össze. Értem, hogy egyesek szerint a pénz miatt.. de nem egy túlélő lett öngyilkos azért, mert nem tudta feldolgozni ezt. Vagy a fényképek? Kamuk lennének? Ugyan..! És az auschwitzi tábor? Napjainkban is megvan.. Szóval teszem fel a kérdést: Valóban kamu?

2013. szept. 11. 18:56
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
58%

"A holokauszt alatt arra gondolok, hogy munkatáborba (haláltáborba) küldték a zsidókat, homoszexuálisokat, cigányokat és politikai riválisokat.. És ott kínozták, dolgoztatták őket, vagy ok nélkül megölték. Mengele kísérletezése."


Így ebben a formában már igaz, ha a haláltábor fogalmát kiveszed belőle.

2013. szept. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
61%

A holokauszttagadó zsebnácikkal az a gond, hogy az érvelés alapvető hibáját felejtik el: hogy az általánosan elfogadott, dokumentált tényeket nekik, mint megkérdőjelezőknek kell hamisnak bizonyítani és bemutatni az alternatív igazságot, nem számonkérni másokon.


Nem azt kell számon kérnetek, hogy hol a személyi számokat tartalmazó vagonutaslista, hanem nektek kell bizonyítani, hogy ha a Holokauszt nem vagy nem olyan méretben történt meg, mint a tudomány által elfogadott, akkor hova szublimált annyi zsidó, hogy a zsidóság száma még ma sem éri el a világháború előttit. Tán teljesen véletlenül csak azokban az években pusztított az eltitkolt zsidópestis, ami csak őket ölte?


Ha az előtte/utána népszámlálási adatokat meg tudjátok magyarázni, akkor beszélhetünk a "tudományotokról", az kétszeresen egyetemről kibukott, fizikát és közgázt tanult David Irvinggel az élen.

2013. szept. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
65%

Alapvetően több mint valószínű, hogy megtörtént, körülbelül abban a formában, ahogy ma azt egy egyetemi tankönyvben el tudod olvasni.


Tedd fel magadnak a kérdést: kinek hiszel inkább történelmi kérdésekben: valakinek, aki évtizedek óta tudományos alapossággal és objektív módszertannal kutatja a témát, vagy valaki, aki politikai elkötelezettségből, de alapvetően laikusan idegeskedik egy sort? Utóbbiak szokták kamunak mondani...


Főleg azért, mert nem képesek árnyalt gondolkodásra. Azért, mert pl.: pontosításra kerül az ott meghaltak száma, vagy pl. kiderül, hogy egy cipő nem is egy fogoly hanem egy katonatiszt cipője volt, akkor már hiteltelennek érzik az egészet.


Pedig ha egy kicsi történelmet is tanultak volna, tudnák, hogy ez így megy, a tudomány ilyen, egyre újabb és újabb dolgokat tudunk meg, ami nem cáfol mindent a témával kapcsolatban azért...


A holokauszttagadás büntetését épp ezért én is ellenzem (mert a tudomány már csak ilyen, néha felül kell vizsgálni), de azért azt hozzá kell tennem, még soha senkinek nem múlt ezen a Phd-ja...

2013. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Szeritnem? Szerintem nem kamu. Vannak olyan "háborús bűnösök", akik nem is tagadják. Vagy ha kamu lenne, miért üldözték (vagy keresték, körözték) volna utána ennyire a nácikat?
2013. szept. 11. 19:28
 15/65 anonim ***** válasza:
40%
10-es, azokról kiderült már, hogy a "túlélők" handabandája. A holokausztipar az ezerrel megy, csak a zsidók képesek az általuk legnagyobb tragédiájuknak nevezett dologból üzletet csinálni.
2013. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
33%

"Nem azt kell számon kérnetek, hogy hol a személyi számokat tartalmazó vagonutaslista, hanem nektek kell bizonyítani, hogy ha a Holokauszt nem vagy nem olyan méretben történt meg, mint a tudomány által elfogadott"


Érdekes libsikém! Máskor épp mindig ti hangoztatjátok, hogy soha sem az ártatlanságot, hanem a bűnösséget kell bizonyítani. Ennek ellenére én számtalan bizonyítékot sorakoztattam fel arra, miért nem történhetett ott iparszerű mindennapos népirtás, te ennek ellenkezőjére még egyet sem. Eddigi hozzászólásod csak érvek és bizonyítékok nélküli fröcsögés.

2013. szept. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
56%

Te nem bizonyítottál semmit, csak apróságokba kötsz bele. Képzeld, az is lehet, hogy a homo australiensis nem_pontosan_úgy néz ki, ahogy a tudomány mai állása gondolja. De ettől még létezett, csak épp nincs h.australiensis-tagadás még a "tudományban".


A Holokauszt áldozatainak számát sosem fogják főre pontosan tudni. A népszámlálási hiányokat viszont ismerjük.


A kérdésem hozzád nem az auschwitzi krematóriumok műszaki adataiból származtatott óránkénti teljesítményre vonatkozik, hanem sokkal egyszerűbb. Ha nem itt tűntek el, akkor hol? :) Na erre gyúrj, te miliméterező zseni.

2013. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
43%

A zsidók erősen túloznak, rengeteget hazudoznak meg kitalálnak történeteket.


A nagyszüleim még bent voltak a Reich ifjúsági tagozatában.Ők sem hitték el sosem úgy a történetet ahogy a zsidók mesélték a médiában.


Munkatábor az volt igen.

2013. szept. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
51%

"Vannak olyan "háborús bűnösök", akik nem is tagadják."


Konkrétan kik és mit nem tagadnak? Én sem tagadtam, hogy táborokba szállítottak volna embereket, ahol azok jórésze meg is halt. Mindössze az iparszerű irtás állítását cáfolom.


"Vagy ha kamu lenne, miért üldözték (vagy keresték, körözték) volna utána ennyire a nácikat?"


Ebben megint csak nem látok összefüggést. Elhiteted a közvéleménnyel, hogy Gipsz Jakab egy pszichopata sorozatgyilkos, aki gyerekeket erőszakol meg, majd feldarabolja őket. Szerinted ezután senki sem keresné Gipsz Jakabot?

2013. szept. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
65%

"Te nem bizonyítottál semmit, csak apróságokba kötsz bele."


Értem. Akkor el kell ismernem, hogy azon apróság figyelmen kívül hagyása mellett, hogy rendkívül nehéz füst nélkül hullákat égetni, akár meg is történhetett a dolog. Most hogy már így jobban átgondoltam, úgy érzem el kell ismernem Auschwitzban legalább hatmillió zsidót elkremáltak naponta. Eddigi tévedéseimért pedig elnézést kérek!

2013. szept. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!