Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » A holokauszt valóban kamu?

A holokauszt valóban kamu?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért mondják ezt, szerintem több ezer ember nem beszélhetett össze. Értem, hogy egyesek szerint a pénz miatt.. de nem egy túlélő lett öngyilkos azért, mert nem tudta feldolgozni ezt. Vagy a fényképek? Kamuk lennének? Ugyan..! És az auschwitzi tábor? Napjainkban is megvan.. Szóval teszem fel a kérdést: Valóban kamu?

2013. szept. 11. 18:56
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
61%
Nem kamu, de túlzás, mikor a zsidók kisajátítják maguknak ezt a fogalmat, illetve az ezzel kapcsolatos "számháborút" meg nevetségesnek tartom..
2013. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
64%
Ez biztos a "Törvények, jog" topikba való?
2013. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
21%
70 éve volt kb..túl kéne lépni rajta és abbahagyni a nyafogást.
2013. szept. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
71%
Van pár zsidó barátom az egyetemen, érdekes módon a beszélgetéseink során soha, még érintőlegesen sem említették a holokausztot. (Legfeljebb az, akinek ez a kutatási témája.) Igaz, én sem szoktam kérdezni őket róla. Csak azok nem tudnak leszállni a témáról, akiknek valamilyen rejtett perverziója a "zsidókkal" való foglalkozás. Ez persze azt feltételezi, hogy a "zsidókat" egy kalap alá lehet venni, noha ugyanúgy nem lehet, ahogy a "magyarokat" sem lehet általánosítani. (= kit nevezünk zsidónak, kit nevezünk magyarnak?)
2013. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is van zsidó haverom, és egy csomószor megemlíti ezeket a dolgokat, ha valaki nem tudná hogy zsidó, akkor 1 perc alatt megtudná, ha beszélne vele. Emiatt egyre kevesebbet találkozok vele, mert ugye más is hallja néha hogy ezekről beszél. De tudja, hogy mi a véleményem ezekről.

Az meg, hogy ki a zsidó, azt csak az olyan értelmi fogyatékosoknak nem egyértelmű, amilyen te is vagy, te utolsó kommentelő.

2013. szept. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
84%
Én nem hiszem, hogy kettőnk közül valaki értelmi fogyatékos lenne, de hogy neked erős zsidó-fóbiád van, az már más kérdéseknél is feltűnt. Fordulj pszichológushoz :)
2013. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
91%

Én a barátnőmről 4 hónap után tudtam meg, hogy zsidó (nyilván nem zavart, mert nem vagyok akkora barom).


Ennyit arról, hogy feltűnő :)

2013. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
0%
Van aki észreveszi, és van aki nem. Ezek szerint te nem veszed észre. Ennyit erről :)
2013. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
96%

Jajj, nehogy higgyetek Legjobb hazudozónak emberek. A mítikus zsidókkal körülvett Igaz Magyar szerepét játssza szokás szerint.


Nem vettétek észre, hogy valahogy minden zsidógyűlölő Igaz Magyarnak 10 zsidó főnöke, 4 zsidó szomszédja és 20 ismerőse van és mind keresztbe tett neki már az élete során? Igaz nekem összesen egy, azzal se nagyon beszélek, de nem, nekik annyi van, amennyit mondanak. Ők nem hazudnának az igazukért.


Valahogy ezek a Hahota Magazinból előugró sztereotípiák alapján felépített zsidók mindig kizárólag az Igaz Magyarokat találják meg és mások csak szimplán szerencsével elkerülik őket. Ez az igazság, nem az, hogy gátlástalan hazudozók vagytok.

2013. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
76%

Ostobaság, hogy kamu, meglehetõsen jól dokumentált tény.

Más kérdés, hogy közszájon forog néhány olyan állítás, ami épp akkora ostobaaág, mint az, hogy kamu. Így pl a szappan. A lámpaernyõ egyetlen lágerben, ott is csak kis számban a parancsnok feleségének volt a mániája.


Az is tévedés, hogy mindenkit gázkamrában gyilkoltak meg: az áldozatoknak kb fele halt meg lágerben, a többiek útközben a körülmények miatt, illetve agyonlõtték õket.


A tények ezek nélkül is épp elég borzalmasak, mert több tábor rendeltetése az volt, hogy Wernichtungslager, vagyis megsemmisítõtábor, ahol a cél a gyilkosság volt, a munka csak mellékes. Ezek: Auschwitz ( a legnagyobb ), Majdanek, Chelmno, Belzec, Sobibor és Treblinka. De gázkamra más lágerekben is volt, pl Mauthausen.

Az õrök szadisták voltak, az ellátást, ha gyalázatosnak nevezik azzal túldícsérték. Ez nem túlzás, tény.


Az is igaz, hogy pontos adatokat már nem lehet megtudni, már a lágerek felszabadulásakor sem lehetett, mert a gyilkosok az összeomlás közeledtével igyekeztek az adatokat megsemmisíteni. A krematóriumokat, azokkal egybeépített gázkamrákat felrobbantották. Ami ma látható, rekonstrukció, rá is van írva. ( Az egykori rajzok, "Auschwitz jegyzõkönyv" továbbá beszámolók alapján. )


Az áldozaok száma: a NÉMET Történelmi Múzeum holkauszt oldala szerint ( NS-Volkermord - [link] ) az összes áldozat: 5,6 millíó, közülük 2,7 millió KZ -ben.

( "Insgesamt fielen der von den Nationalsozialisten in ihrem Rassenwahn angestrebten "Entjudung" Europas durch Vergasung, Erschießung, Injektionen, medizinische Versuche oder durch gezieltes Verhungernlassen rund 5,6 Millionen Juden zum Opfer, davon etwa 2,7 Millionen in den Vernichtungslagern." - [link] )


Auschwitz:


1940 és 1945 között összesen kb 1.300.000 -et deportáltak Auschwitzba, akik közül kb. 900.000 -et egyenesen a gázkamrákba, vagy agyonlõttek.

("Nach der Errichtung des Lagers 1940 bis zu seiner Befreiung 1945 sind von mindestens 1.300.000 nach Auschwitz Deportierten etwa 900.000 direkt nach ihrer Ankunft in den Gaskammern ermordet oder erschossen worden." - [link] auschwitz/index.html )


Országok szerinti bontásban az 1937 -es határokra vonatkoztatva ( tehát a magyarok többsége a szomszédoknál szerepel ):


Belgien: 28.500

Dänemark: 116

Deutsches Reich: 165.000

Estland: 1.000

Frankreich: 76.100

Griechenland: 59.200

Italien: 6.500

Jugoslawien: 60-65.000

Lettland: 67.000

Litauen: 220.000

Luxemburg: 1.200

Niederlande: 102.000

Norwegen: 760

Österreich: 65.500

Polen: 3.000.000

Rumänien: 270.000

Sowjetunion: 1.000.000

Tschechoslowakei: 260.000

Ungarn: 200.000


( elõbbi link )


Ezek a tények a DHM szerint. A számokról mások becsléseit olvashatod: [link]


( Valamennyi a fenti körül, általában kis eltéréssel. )


Ami a magyarokat illeti:


Eichmann és magyar szövetségesei a május 15. és július 9. közötti 56 napos periódusban – német adatok szerint – 147 vonattal 437.402 magyar zsidót deportáltak. 15 ezer fő kivételével mindenkit Auschwitz–Birkenauba vittek.



A magyar hatóságok a deportáltak nagy részét Kassán adták át a németeknek. A kassai vasútállomás főnöke feljegyezte az áthaladó szerelvények adatait. Listája szerint a németek 137 vonattal 400.426 magyar zsidót vettek át a magyar csendőrségtől Kassán.


A részletes listát itt találod: [link]


Megjegyzés a légifelvetelekhez: van amelyiken látszik a füst, egyébként ha nem túl sûrû, ki lehet ( már akkor is lehetett ) szûrni. ( Ha valaki ért a fotózáshoz és a felvételek készítõi valszeg értettek hozzá. )

2013. szept. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!