Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha a graffitizés tilos akkor...

Ha a graffitizés tilos akkor ez is? (lent)

Figyelt kérdés
Volt ma a tv-ben, hogy graffitizésért 1 év börtönbűntetés jár. Pár hete viszont láttam, hogy az utcánkban (faluban élek) krétával rá van írva az aszfaltra, hogy; "I szív" és odarajzolt egy péniszt. Ami annyit jelent, hogy "szeretm a péniszt". Na az ilyen krétázás tilos? Még most is ott van gondolom valami speckó kréta lehetett. Kisgyerekek is szoktak krétáznj az utcán de nem hiszem, hogy ők írták volna. Szóval ha graffitizni tilos közterületen akkor krétával trágár dolgokat, írni, rajzolni is tilos közterületen?

2013. okt. 5. 23:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha tudja valaki miből készül és honnan hogyan tudom beszerezni az alapanyagokat vagy bármi érdemleges információval rendelkezik barnítóról (napfényre barnuló filc és savfilcről (üvegmaró filc) PÖTYÖGJÖN!! ide vagy ide: zoly(kukac)outlook.hu
2014. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 akosrakos válasza:
Én szoktam elég gyakran graffitizni és taggelni, de ez már túlzás, hogy börtönbüntetés jár érte.Komolyan mondom ,hogy a graffitisekkel úgy bánnak mintha GYILKOSOK lennének. A mai generáció főleg szereti a graffitiket, csak a több millió idióta barom még nem fogta fel ,hogy ez egy MODERN MŰVÉSZET.H a graffitist a zsernyákok elkapnák, akkor csak mossák le vele a falfirkát, de pénz és börtönbüntetés legyen belőle. És az csak FESTÉK könyörgöm!!!!!!
2014. márc. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!