Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Hogyan lehetne a következő...

Hogyan lehetne a következő esetben a nagykorúsítást megoldani? Jó ötlet-e az esküvő? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm már több mint 3,5 éve. December elején hidegzuhanyként ért bennünket, hogy minden fajta védekezés ellenére teherbe esett. A szülei és az én szüleim vegyes "érzelmekkel" fogadták ezt a hírt. Az édesanyám az abortusz ellen van (az unokanővérének volt abortusza és sajnos azóta nem lehet saját gyermeke). A barátnőm édesanyja próbál amennyire lehet "semleges" maradni. Az édesapám mindenképpen abortuszt akar, a barátnőmé részben támogatja az abortuszt részben nem. Én, bár szeretnék gyereket, de nem ilyen fiatalon. A barátnőm az abortuszról úgy vélekedik, hogy az "egy fajta gyilkosság", hiszen még is csak egy fejlődő emberi életet öl meg vele. Nem beszélve arról, hogy fél, hogy valami maradandó "nyoma" lesz egy esetleges abortusznak.


A barátnőm szülei a vegyes érzelmek mellett készek lennének a gyereket magukhoz venni, de csak azzal a feltétellel, hogy a gyerek csak iskolás korában tudhatja meg a vér szerinti szüleinek kilétét.


Nekem volt tavaly nyáron egy munkahelyem, ahol a főnök felajánlotta, hogy ha bármi olyan van szívesen lát és úja dolgozhatok. Miután kiderült a barátnőm terhessége egyeztettem a volt főnökömmel és január 1-je óta újra dolgozok. Ösztöndíjban is részesülök.


Mit tennétek a helyünkben? Hogyan tudnánk magunkat nagykorúsítani? Jó ötlet lenne-e a házasság?


Előre köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 13. 06:21
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

"Milyen ifjú szülőnek lenni?"


Nagyon furcsa, de nagyon jó érzés. Főleg akkor amikr a kezemben tartom a kisfiamat!



"Milyen a kicsi?"

"Milyen a picur?"


Nagyon aranyos a fiam.



"Hogy bírjátok?"


Nagyon nehezen. Néha egész éjjel fent vagyunk. Nekem így az iskola és a munka mellett még nehezebb.



"Van segítségetek vagy csak magatok vagytok?"


Mire a kicsi megszületett hál' Istennek a szüleink is teljes mértékben kiálltak (kiállnak) mellettünk és természetesen segítséget is nyújtanak!

2014. okt. 29. 13:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!