Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kirabolt egy nagy darab...

Kirabolt egy nagy darab cigány, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma 10óra körül kirabolt egy nagydarab cigány, meg akart állítani az utcán majd visszahúzott és megkérdezte fel tudok-e váltani neki egy 100-ast, mondtam hogy nem és elkezdett pofázni arról hogy azért nem adok neki pénzt mert cigány, erre én mondtam hogy nincs pénzem majd meglátta a zsebembe a tálcát és mondta hogy vegyem ki utána muszáj volt kivennem mert féltem hisz ő egy nagydarab koxos cigány volt, én meg egy 15-éves gyerek majd mondta hogy adjam oda a pénzt elmegy felváltani, én nem adtam oda neki erre fogta a tálcán és elfutott. Mit csináljak ha legközelebb találkozok vele?

2014. ápr. 17. 11:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%

,,Azt hiszed vicces vagy, nem értem mi faxomért kell baromkodni, én többet érek el az életben mint te, én 5-ös tanuló vagyok gimibe, te meg fogadni merek hogy végighúztad a szakmunkás sulidat 2-es átlaggal. Ha már oltigatunk akkor én is visszavágok pedig nem szeretek oltogatni."


Public reply:

=============


5-ös tanuló extra helyesírási hibákkal és hiteltelen történettel?

Ráadásul haveroddal rákérdeztetsz hogy hol sántít a történet?


Reggel 10 óra körül történt az eset, de 11:55-kor már ki is posztoltad ide az eseményt.

Egy 15 éves számára igen megrázó élmény, pillanatokig azt se tudja hogy mit csináljon, de te pillanatok alatt meg is jártad a rendőrséget, és azon gondolkodtál hogy felrakd a GyK-re az esetet. A cigányok nem annyira hülyék, hogy utcán fényes nappal vesznek el valamit, de előfordulhat. Alapból 100-ast nem akarnak váltani a cigányok, inkább nagyobb címletet, mondjuk ezrest, mert abból következtetni tud hogy van-e nálad készpénz.

Elárulom neked IQ bajnok, hogy diplomás ember vagyok, és ezzel a hülyeséggel nem tudod megerősíteni a kitalációdat. Fényképezd le az esetről készült rendőrségi papírt és linkeld be ha mered!


P A N C S E R ! :D

2014. ápr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Látszik hogy nincs gyereked, és képzeld el hogy Szolnok környékén lopnak a romák fényes nappal és a vasúton lakom, a rendőrség meg a vasút mellett van, ha nem hiszed el akkor Google maps. A lopás pedig a körforgalomnál történt és igen meg vagyok rázva idegileg azért írtam ezt ki, hogy segítséget kérjek. Diplomatás létedre te lenézed a magyarokat mint a többi ember. Ez a baj Magyarországgal, tele van olyan emberekkel az ország mint te!
2014. ápr. 17. 15:13
 13/15 anonim válasza:
47%

Ne bantsuk egymast emberek kerlek titeket!


Ha a kerdes kamu lenne mar reg moderaltak volna!!


Eleg furcsa dolog,hogy nappal ilyet csinalnak embertarsaink.Kedves kerdezo szuleiddel keressetek fel egy ugyvedet es egy pszichologust jelentsetek fel aki ezt tette es pszichologussal meg beszeljetek at a dolgot.

2014. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Nyílván kamu. Látszik a fogalmazásodon, hogy csak uszítani akarsz. Menj a fenébe. Majd pár nap múlva jön a kérdés: egy gonosz nagyorrú zsidó kirabolt, mit tegyek?
2014. ápr. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kamu a kérdés ha nem, kedves 11-es szerintem te még nem láttál cigányt. "A cigányok nem annyira hülyék, hogy utcán fényes nappal vesznek el valamit, de előfordulhat."

A cigányok többségének tök mind1, hogy nappa vagy éjszaka, hogy egy zsúfolt buszon vagy egy sikátorban, még az állatoknál is hülyébbek. Aki meg azt írta, hogy kedzjen el futni valaki majd alárúg ... pff 10ből 1-szer történik ilyen legtöbb esetben inkább az emberek 90%-a inkább elfordítja a fejét.

2014. ápr. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!