Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha valaki 17-évesen teherbe...

Ha valaki 17-évesen teherbe esik és a párja már nagykorú akkor előveszik a nagykorú apukát? Hogyan tudok ennek utána nézni? Hívtam a tudakozót is ők nem tudták megmondani .

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy előveszik-e?
2014. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem "veszik elo", ha ezen azt érted, hogy büntethető e ez esetben,
2014. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak 14 éven aluli személynél veszik elő apukát is.
2014. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Jobb ha 17 évesen még tanulsz!!!Nagy felelőség egy gyerek!!!! Nem lesz semmi gond az apukàval mert elmúltál 14 éves!!!amúgy ne a tudakozót hívd hanem a törvényeket lesd meg!!!!
2014. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Mivel az anya már nem 14 év alatti ebben az esetben, már senkit sem érdekel az apa kiléte a hatóságok közül.
2014. máj. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Remélem, ez kérdés csak elméleti :)

Nagy baj lenne, ha neked gyereked lenne.

Nem veszik elő, mivel nem büntetendő, ha egy 18 és egy 17 éves szexel egymással.

Persze a lány szülei lehet, hogy előveszik :D

2014. máj. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Senkit nem érdekel. Meg fogják kérdezni az apa nevét, ha erre gondolsz, de nem köteles elismerni sem. Az, hogy mennyi idős lényegtelen, 17 évesen már azzal fekszik le a lány, akivel akar.
2014. máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha megtartod a gyereket akkor jobb ha tudod, hogy az apuka kötelezhető a gyerektartás fizetésére, ha akarod előveszik. De ha nem akarod, és ő sem akarja, akkor nem keresik. De ne vedd el a gyermekedtől a neki járó pénzt, követeld csak.
2014. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Ne írogassál nekem! Én csak válaszoltam. Arról nem én tehetek, hogy nem tudsz egy ilyen egyszerű dolgoknak utánanézni, meg ilyen jut eszedbe, hogy a tudakozót hívod :)


FIGYELJ! én egy kérdést tettem fel! nem ismersz tehát így ne ítélj.. el.. nem tudom neked van-e egyereked de ha ilyen elítélő vagy idegen emberekkel szemben akkor nem lehetsz valami normális ember..

2014. máj. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem se írj mert ha gyerekhez felnőtnek érzed magad akkor jàr utàna a dolgoknak!!egy kérdés eltudod tartani a gyereket vagy majd anyukádék fogják veled együtt??Mi lesz később?Hogy fogysz dolgozni ha se szakma se gyakorlatod nincs semmilyen területen??
2014. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!