Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek? Állandóan zaklat...

Mit tehetek? Állandóan zaklat a rendőrség.

Figyelt kérdés

Egy BKV ellenőrös ügyből indult amit évek óta húznak, azóta különböző megjallgatások, pártfogói felügyelet, pszichologiai vizsgalat volt, de nemreg elkoltoztem es az uj lakcimemet is ugy kertek mindenhol mintha gyilkos lennek. Most megint beideztek, iden 4x szerre meghallgatasra es leosztottak az ugyet valami szabalysertesi ugyre is. Nem tudom hogy, nem is teljesen atlathato szamomra mi folyik, de havonta kapom a szigoru leveleket.


Tok mindegy mit csinaktam mert hazugsag. Az ellenorok vertek meg de mire kijott a rendorseg az ellenkezoje lett elmondva.

Johiszemuen rajuk biztam az ugyet majd leporog gondoltam de csak nyomatjak....

Most meg attol is felek hogy egyszeruen azert hallgatnak meg mert nem jelentettem be az uj lakcimemet alberletben, volt mar, hogy lakcimrendezesi ugybol is behivattak.


Miert csinaljak ezt? Hogy megbolonduljak vagy tenyleg szaftosra verjek mar duhomben valami burokratat? Tervezem hogy elhagyom az orszagot.... Kulon emiatt is.


2014. jún. 6. 15:36
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Raadasul a rendorsegen mondtak hogy adjam meg az uj lakcimemet mert ha nem ernek el korozni fognak. Mondom jo megadom erre jon az albiba a haverok koze havonta a rendorseges level ok meg nem ertik mi van.



Kontra: ugyanerrol a helyrol korabban elloptak 3 biciklit, feljelentest is tettunk es semmi sem tortent azota.... Mi a szar van mar?

2014. jún. 6. 15:38
 2/16 anonim ***** válasza:
Volt nálad érvényes jegy vagy bérlet?
2014. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem volt, de tudtommal azzal hivtak ki a yardot, hogy hamis a berletem pedig csak lejart volt (kiesett a friss a tarcambol) na kozben lefogtak aztan amikor bevittek neztek nem hamis a berlet az lett belole hogy kozfeladatot ellato szemely elleni eroszak mert nem nagyon hagytam magam lefogni.


Tulajdonkeppen oket kellett volna bevinni es azonnal kirugni. A tanuvallomasokbol is egyertelmu volt mi a stajsz megis rajtam keresik a gombot evek ota. Nincs penzem ugyvedre, menekulok lelekben ez elol az orulet elol, felig mar hollandiaban elek. Hacsak nem szallt ram valami titkosszolgalat es szandekosan nem akadalyoznak ezekkel....

2014. jún. 6. 15:55
 4/16 A kérdező kommentje:
Marmint az ellenorok fogtak le. Nyugaton millios karteriteseket tehetnek zsebre ilyen miatt es a media is biztosan foglalkozna velem, itt fel van vasarolva a media es meg van felemlitve a "nem hivatalos" mediaforrasokrol meg hamar toroltetik az ilyen cikkeket vagy a kutya nem olvassa. Olyan mint oroszorszag....
2014. jún. 6. 15:57
 5/16 A kérdező kommentje:
Tenyleg olyan erzesem van, hogy rajtam van valami titkosszolgalat, mert politikai teruleteken voltak mediabalheim, kornyezetszennyezes es egyeb dolgok miatt. Masreszt nem erzem azt, hogy Orban Viktor, vagy akarki a felhozatalbol tenyleg jot akar nekem.... Vagy akarkinek aki jot akar maganak... Szerintem el akarnak hallgattatni ezert megorjitenek a rendorsegen keresztul. Raadasul ezt a birosagon mar mondta nekem egy holgy aki szinten bkv-s vadiratot vett at.
2014. jún. 6. 16:00
 6/16 A kérdező kommentje:
Vagy egyszeruen csak figyelnek es kell egy urugy. Vagy a rendorseg mukodik ugy mint egy orokmozgo. Akinek ugye van ott azt porgetik. Ha elkoltozik ott veszik elo. Megoldas: menekuljetek ebbol a rabszolgaorszagbol
2014. jún. 6. 16:01
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerinted hány olyan sztorit hallottak már hogy jaj otthonhagytam a bérletem, kiesett a tárcámból, véletlenül elaludtam a buszon és közben lejárt a bérletem...? Nyilván ennek az egésznek van egy előzménye, hogy nagyon sokan rohadtul nem veszik meg a bérletet, és mi fizetjük ki helyettük az utazásukat. Legközelebb egyszerűen add oda a személyidet, felveszik az adatokat, te meg kifizeted a büntetést, és nem fog a rendőrség hónapokig zaklatni. Nem az ellenőröket akarom felmenteni, de ha úgy jártál volna el ahogy ilyenkor kell (meg eddig mindenki úgy járt volna el) akkor...


1. Nem lennének ilyen erőszakosak az ellenőrök

2. Nem lenne ilyen magas a büntetés

3. Nem lennének ilyen drágák a jegyek és a bérletek

2014. jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Az sokat elmond rólad hogy évekig nem érdekel a bírság, majd neked áll följebb amikor a jogos büntetést be akarják hajtani rajtad.

Remélem sok álmatlan éjszakád lesz még emiatt.

2014. jún. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igazad van... De a rendorseg is felfoghatna, hogy egy ilyen ugy csak szivja a penzt. Ost tarthat kb 600 ezer forintnal szerintem ha a munkaorakat, benzinpenzt, szakertoi vizsgalatokat, stb beleszamitjak. De nem egyedi eset.


Multkor hamisnak velte egy kalauz a diakmatricamat a berleten es azer akart rendort hivni + megallitotta es fel orat varatta a szemelyvonatot, tudod amikor becs elovarosaba utaztam ki egy helyi vonaton, akkor amikor azt mondtam, hogy nincs jegyem, intett egyett a labac kaller es mosolyogva lepett tovabb a tobbi utashoz. Tudod? Nem akartak azonnal cellaba zarni,

2014. jún. 6. 16:05
 10/16 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
85%

Igen, kedves kérdező, már én is figyellek!

A végén kiderül, hogy te vagy Európa legnagyobb maffiózója. Szerintem inkább írj könyvet, egy kicsit még csiszold a sztorit, és bármi kisülhet belőle.


Vagy perelj be engem is, hiszen nyugaton ezzel milliókat lehet zsebre tenni.


De inkább legközelebb vegyél jegyet.

A szentségit: most szálltam fel a vonatra, de kiesett a jegyem a tárcámból!

2014. jún. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!