Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tehetek? Állandóan zaklat...

Mit tehetek? Állandóan zaklat a rendőrség.

Figyelt kérdés

Egy BKV ellenőrös ügyből indult amit évek óta húznak, azóta különböző megjallgatások, pártfogói felügyelet, pszichologiai vizsgalat volt, de nemreg elkoltoztem es az uj lakcimemet is ugy kertek mindenhol mintha gyilkos lennek. Most megint beideztek, iden 4x szerre meghallgatasra es leosztottak az ugyet valami szabalysertesi ugyre is. Nem tudom hogy, nem is teljesen atlathato szamomra mi folyik, de havonta kapom a szigoru leveleket.


Tok mindegy mit csinaktam mert hazugsag. Az ellenorok vertek meg de mire kijott a rendorseg az ellenkezoje lett elmondva.

Johiszemuen rajuk biztam az ugyet majd leporog gondoltam de csak nyomatjak....

Most meg attol is felek hogy egyszeruen azert hallgatnak meg mert nem jelentettem be az uj lakcimemet alberletben, volt mar, hogy lakcimrendezesi ugybol is behivattak.


Miert csinaljak ezt? Hogy megbolonduljak vagy tenyleg szaftosra verjek mar duhomben valami burokratat? Tervezem hogy elhagyom az orszagot.... Kulon emiatt is.


2014. jún. 6. 15:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Meg egy pelda, hollandiaba utaztam egy nemzetkozi vonaton es filmet neztem a szamitogepemen. Nos a kalauz latta, hogy filmet nezek ezert el sem kerte a jegyem. Nyilvan feltetelezte, hogy megvan, de ha nem lett volna (megvolt) sem huzott volna le a vonatrol a fulemnel fogva....


A mavnal viszont en ajanlottam fel hogy jo akkor leszallok es budaorstol busszal megyek tovabb, de o ragaszkodott a rendorhoz.


A mav nem rugja ki ezeket? En is szivesen elmennek kalauznak es nem lennek ilyen g....

2014. jún. 6. 16:09
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha vettél volna jegyet (350 Ft), vagy kifizeted 30 napon belül a pótdíjat (16000), akkor most nem lenne 600000-es tartozásod. Innentől csak magadat tudod okolni hogy hagytad így elfajulni.
2014. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem biztos, hogy ki kell fizetnem azt az osszeget. Raadasul valoszinuleg el fogom hagyni ezt a hungaro kommunista rendorallamot es lehet vissza se terek. Eleg azt nezni hogy a railjeten minden vonaton vegigmegy a rendor megnezni latnak-e korozott szemelyt. Azota kicsit elgondolkoztam. Miert is korozik????? Blicceles? Gyorshajtas?
2014. jún. 6. 16:27
 14/16 anonim ***** válasza:
96%
Jó utat! Nem fogsz hiányozni. :)
2014. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Miért ne kéne kifizetned? Jogos tartozás.


Bér ha ilyen a hozzáállásod a dolgokhoz akkor a többi utas nevében kérlek hogy takarodj nyugodtan ki az országból.

2014. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel a mentalitással bárhová mész előbb-utóbb ott is kihúzod a gyufát.

Sok sikert!

2014. jún. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!