Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Egy 15 éves lánynak mit...

Egy 15 éves lánynak mit szabhatnak meg a szülők és mit nem? 15 Évesen kimehet az utcára vagy akárhova szülői engedély és felügyelet nélkül, ha igen meddig? 16 évestől milyen jogokkal egészül ki pozitív értelemben, párkapcsolat és szabadság terén?

Figyelt kérdés

24 éves férfi vagyok és egy 15 éves lány lett életem Szerelme, elhiszem, hogy ez sokaknak furcsa, de csak lennének a helyemben és éreznék amit én és ő!Koráhzoz képest sokkal éretteb, mint a velem egy korosztályúak!A nemi kapcsolatot is félretettem még meg nem házasodunk, mivel mióta eme lány az életembe került azóta 360 fokos fordulatot vett az életem!Hogy is mondjam!Megváltoztatott, pedig nem hittem volna, hogy valakinek is sikerülhet! Hajlandó vagyok várni csak hát itt is ott van, hogy család....!Ez alatt azt értem, hogy azzal fenyegetnek, hogy én személyem feljelentik pedofíliával és, hogy a lányt nőgyógyászhoz viszik!De emiatt nem aggódom, csak megerősítést kérek, hogy helyesen gondolkozom-e?...:Mivel erre gondoltam:


1.

Feljelenteni nem tudnak pedofíliával vagy hasonlóval mivel semmi nemi érintkezés nem esett, még a lány szűz mivel hívő és csak házasság után lehet, amúgy is


annyira szeretem, hogy hajlandó vagyok várni, csak ott van az is,hogy a családja elnyomásban tartja... őt csicskáztatják, fenyegetik lélekre hatóan, hazudgálnak rólam, hogy kiszeressen belőlem, teljes elnyomásban tartják, ezalat azt értem, hogy minden jó dolgot megvonnak tőle ruhától kezdve mindent és más élvezi például az ő ruháit is!


2.

Ha meg is történt volna tudtommal akkor sem vagyok büntethető a törvény szerint, mivel 14 és az év felett létesített fatalkorú szexuális kapcsolata egy


nagykorúval törvénybe nem ütközik, ha a fiatalkorú is akarja!De nem is fog még, ha ő akarná is mert én állítom le!!



Fordítottan feljelenthetem-e RÁgalmazásért becsületsértésért?


Emiatt az események miatt is tettem fel a kérdéseket!


Köszönöm a válaszadóknak a válaszokat előre is!


Kérem, ha megoldható érvényes hajtában lévő Törvényeket és Jogokat küldjenek, használható élő linkekkel, ha megoldható!



2015. febr. 12. 02:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon nagy makod van hogy nem en vagyok a lany apja, mert akkor valoban 360 fokot fordulnal a tengelyed korul.

Egyebkent ha en 24 evesen egy 15 eves gyerekkel jarok talan a mai napig ezen rohog az osszes haverom.

18 eves koraig a szulei felelnek erte.

2015. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
Téged herélni kéne. Hagyd ott a lányt, vagy legalább beszéljétek meg és várjatok még 3 évet.
2015. febr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ki kit verne meg, az egyéni értékrend kérdése. Ami a jogot illeti: ha a kérdező mától fogva aktív szexuális életet élne a 15 éves kedvesével, semmilyen bíróság, soha semmiért el nem ítélhetné (legalábbis önmagában ezért). A lekiisimeret meg a szülők más kérdés.
2015. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Együtt vagytok még?
2021. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!