Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ilyen létezik? Egy ismeretlen...

Ilyen létezik? Egy ismeretlen ember rám írt:?

Figyelt kérdés
Szia! Nem ismerjük egymást. Egy informatikai cégnél dolgozom. A C3-mal kötöttünk szerződést jelenleg nekik dolgozom(Nyilván fogalmad sincs miért mondtam ezt el) A freemail.hu-t a C3 fejleszti illetve most én is. Hozzáférek az egész adatbázishoz. (nem legálisan dehát ez senkit sem érdekel) Olvastam a levélváltásodat ...-tal. A férjed tud róla? Tőlem nem tudja meg de ennek ára van. Pénzed nyilván nincs de nincs is rá szükségem. Küldesz nekem egy egész alakos meztelen képet, egy közeli képet a puncidról és a popsidról. Ha ezeket megkapom a férjed nem tus meg semmit legábbis tőlem nem. Ha nem kapom meg minden elmondok neki! Hétfőig várom a képeket! És hidd el nem viccelek!a lényeg, valaki tényleg olvashatja a küldött/fogadott leveleimet. Ez amugy zsarolásnak minősül? köszi

2015. júl. 2. 22:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8/10es én is ezen gondolkozok, meg a facebookos profil is elég kamunak tünik, [link] ez a profilja
2015. júl. 3. 22:31
 12/16 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy szeptember 22 óta ezt tervezné
2015. júl. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az viszont gyanús, hogy szinte csak női ismerősei vannak...
2015. júl. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
igen, ez nekem is nagyon gyanús!
2015. júl. 5. 14:20
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Mi lett a vége?
2015. júl. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
semmi, nem válaszolt a levelemre, miszerint írtam, hogy miként képzeli ezt? Számomra lezárva! :) köszi mindenkinék
2015. júl. 6. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!