Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok csinálni, ha külföld...

Mit tudok csinálni, ha külföldön valakivel együtt éltem (baráti kapcsolatból) és nála maradtak a cuccaim?

Figyelt kérdés
Nem voltam bejelentve arra a lakcímre ahol laktunk, ő közben addig elköltözött egy másik városba és vitte az én cuccaimat is köztük elég sok pénzt is. Jogilag ilyenkor mit tudok csinálni? Több millió ft értékem van nála.
2015. szept. 7. 19:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Keresd meg es hozd el a holmidat.
2015. szept. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Hogy keressem meg ha nem tudom elérni?? Nem reagál semmire sem, közös ismerősökkel is üzentem és semmi.
2015. szept. 7. 19:40
 3/30 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést, a nevét csak tudod nem?
2015. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ok és hogy bizonyítom be, hogy azok az én ruháim, cuccaim és pénzem?? Nem őrzöm meg a nyugtákat minden szoknyáról meg cipőről. Plusz külföld. ha itthon feljelentem akkor mit tudnak csinálni??
2015. szept. 7. 19:48
 5/30 anonim ***** válasza:

Valoszinu csak a feljelentes tud remenyt adni, de nem hinnek benne tulzottan ... tudod bizonyitani, hogy mennyi penzrol van szo, hogy a penzt honnan szerezted es, hogy nala maradt? Mivel magyaraznad, hogy nala maradt? Van valami hivatalos papirod, hogy egyutt laktatok?


Csak egy mesevel nem allithatsz be a rendorsegre, nekik is kell valami amin elindulhatnak.


Miert hagytad ott a holmidat? Miert jottel el csomagok nelkul? Szinte hihetetlen, hogy a keszpenzt nem magadnal tartottad.


Ne sertodj meg: futtatott? Prosti voltal? (nem bantasbol, de ez jutott az eszembe)

2015. szept. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Barátnők voltunk és úgy volt hogy összeköltözünk mint barátok (nem vagyunk leszbikusak). És én eljöttem 1 hónapra(együtt laktunk, ott hagytam a cuccaimat), ő addig elköltözött, utána beszéltünk, mondtam h nem akarok ott laki, sem vele. És utána is tartottuk a kapcsolatot, most nem tudom elérni. Nem futtatott. :D
2015. szept. 7. 19:53
 7/30 anonim ***** válasza:
Igazolvanyaid megvannak a penzedet ott hagytad? Egy szal pendejben jottel haza? Fura tortenet. Mennyire volt a baratod, ha most a kozos ismerosokon keresztul sem valaszol? Facebook?
2015. szept. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nincs hivatalos papírom sajnos.
2015. szept. 7. 19:55
 9/30 anonim ***** válasza:
Lehet beleturt a cuccaidba es amikor megtalalta a penzedet, akkor ugy gondolta inkabb lelep. Az alkalom szuli a tolvajt.
2015. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Mi a fura ebben? Ha van x megtakarított összeged, akkor azzal mész mindenhova? Én otthon tartom. És akkor ott volt az otthonom.
2015. szept. 7. 19:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!