Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit tudok csinálni, ha külföld...

Mit tudok csinálni, ha külföldön valakivel együtt éltem (baráti kapcsolatból) és nála maradtak a cuccaim?

Figyelt kérdés
Nem voltam bejelentve arra a lakcímre ahol laktunk, ő közben addig elköltözött egy másik városba és vitte az én cuccaimat is köztük elég sok pénzt is. Jogilag ilyenkor mit tudok csinálni? Több millió ft értékem van nála.
2015. szept. 7. 19:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
De azt mondtad, hogy a baratok elol nem tunt el, csak eloled. Akkor amikor kint voltal akkor a baratok nem segitettek elokeriteni? Csak azert kerdezgetlek mert nem tiszta a kep (valoszinu a rendorok is hasonloakat kerdeznenek).
2015. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Ő már kint él 10 éve, azok az ő barátai, ismerem őket, stb de annyira nem, ki tudja hogy nekik milyen sztorit adott be. Érted?
2015. szept. 7. 20:11
 23/30 anonim ***** válasza:

Vegul is mindegy a sztori, ugy sem tudok segiteni ... menj el a rendorsegre, vegul is nem veszithetsz semmit, de egy komplett tortenettel allj elo, kulonben komolytalan a dolog. Keresd tovabb ahogy eddig, kerd meg a baratokat, hogy segitsenek.

Nam ismerem az illetot es nem mondhatom, hogy leleoett a cuccaiddal ... pedig nagyon olyan szaga van a dolognak.


Kezd ujra az eletedet, marmint a ruhatarad potlasat, a penztol meg bucsuzz el.

2015. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Írhatsz privátot, nem kamuzok, elég ratyi helyzetben vagyok.
2015. szept. 7. 20:15
 25/30 anonim ***** válasza:
Ha esetleg azt a sok-sok milliót nem becsületes úton szereztétek (a mai világban úgy nem is nagyon lehet...), akkor lehet, hogy a barátodat az igazságszolgáltatás kapta el, és éppen azért "tűnt el", hogy téged védjen.
2015. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy sok milliót. Ruhák, elektronikai cikkek, stb és kp. Nem kapta el senki, FB-n, Instagramon posztolgat, stb, csak nekem nem válaszol.
2015. szept. 7. 20:18
 27/30 anonim ***** válasza:
Valoszinu csak kolcson akarta venni az egyik ruhadat, ezert beleturt a cuccodba ... megtalalta a penzt es eloszor talan meg nem is gondolt rosszra, de aztan nem mentel vissza, el is koltozott es ugy dontott, hogy meg is lenyulja a holmid. Tudja, hogy nem nagyon tudsz mit csinalni. Rosszul ismerted meg, vagy csak igy hozta a sors. Legkozelebb legyel ovatosabb az idegenekkel. Nem tudok tobbet javasolni.
2015. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Hát tanultam belőle. Én mondtam neki, hogy hol van pénz, hogy arra vigyázzon a költözésnél...
2015. szept. 7. 20:20
 29/30 anonim ***** válasza:
Kerj meg egy visszautasithatatlan pasit, hogy ismerkedjen meg vele az Facebookon ... kesobb beszeljenek meg egy randit, amikor a fiu meglatogatja kulfoldon es a sraccal egyutt kimesz Te is es kikaparod a szemet. A cuccaidat visszaszerzed, ha a penzedet lenyulta elveszed az ovet es az ugy le van zarva.
2015. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Hát ez is egy ötlet, a cuccaimnak is örülnék már. nem tudom mit akar velük, nagy része úgyse fér rá...
2015. szept. 7. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!