Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha felveszem mobillal azt,...

Ha felveszem mobillal azt, hogy zaklat az osztálytársam, azzal törvényes úton tudok valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Szóval olyanokat mond, hogy "dögölj meg a k. anyámmal együtt!" "te büdös nyomorék" "halj meg" és "drogos f sz"

Mivel ezeket ráadásul nyilvánosan, óraközben ezért tenni akarok ez ellen...

Lehetőleg úgy hogy legyen is belőle valami és úgy, hogy egy fontos dolgot kihallgatás vagy úgy, hogy a szüleimet ne hívják be a kihallgatáskor.

Esetleg valami tanács?



2015. szept. 21. 17:18
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
# 20/20 voltam..úgy értem az 1.tanácsomat hogy ne vedd fel a telefont majd abba hagyja...a másik meg óra közbe telefonálni?!
2015. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nem telefonon, hanem személyesen zaklat
2015. szept. 24. 21:04
 23/24 anonim válasza:
Szerintem adj 5 vagy 10 ezer ft-ot valakinek aki jól megveri. Mondja, hogy ez miattad történt,és ha újra zaklat ismét kap pár pofont. Se bíróság, se senki nem fog tudni róla, és garantálom, hogy többet nem fog hozzád szólni. Az ilyen nyomorékok csak ebből értenek.
2015. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
végül mi lett? :)
2016. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!