Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Ha feljelentem a szomszédomat,...

Ha feljelentem a szomszédomat, mert egész vasárnap építkezik a kertjében, neki mennyire nehéz kiderítenie, hogy ki nyomta fel?

Figyelt kérdés

2015. okt. 28. 11:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
57%

De sok problémád lehet.

Remélem te is visszakapod.

2015. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező,csak gratulálni tudok....ahhoz van eszed,hogy feljelentsd,meg vagy annyira "kemény fas za gyerek" hogy a rendőrt ráhívd,de had kérdezzem már meg,hogy annyi vér esetleg volt a pucádban,hogy személyesen beszélj vele?!?
2015. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%

Normál ember ezt így oldja meg.


Elöször is oda megy a szomszédhoz és nyugodtan szépen elmondja, hogy ott lakik a szomszédban és elég hangos minden vasárnap az építkezés. Próbáljanak meg együtt kitalálni, mi legyen. Pl ha azt mondja hogy még 3 hétig tart aztán csend lesz, akkor ennyi. Ha azt mondja hogy még hónapokig fog tartani, akkor megegyezni, hogy a hangos munkát 10 óra elött nem kezdi, és délben mikor a gyereked alszik abba hagyja, és délután is csak pár órára cisnálja. Stb...


Ha nem müküdik együtt vagy elhajt akkor lehet menni az önkormányzathoz és megkérdezni mit lehet tenni.


Nálunk az önkormányzathoz ment be az egik szomszédunk a másikra fujkodni. Az önkormányzatnak az volt a kérdése, hogy beszélt-e már a másik szomszéddal a bajárol.

2015. okt. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%
Inkább segítenél, ezzel szorosabb lesz a jó szomszéd viszony, barátság! Békés 1 más mellett élést erősíted!
2015. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
79%

De hogy a hányásban tudod ennyire felhúzni magad ezen?

Amikor Pestről vidéki városba költöztem, nagyon hamar megismerkedtem a vidék zajával: láncfűrész 3 oldalról, köszörű és szalagfűrész, Fúrás, kalapálás, disznóvágás, fűnyíró, fűkasza és minden amihez benzin kell.

Hozzátartozik a vidéki élethez, életszaga van, a láncfűrészt kifejezetten szeretem.

Senki nem nyomja fel a másik ilyenért, cserébe pedig ugyanúgy elnézik neked is. Ha pedig bent vagyok a házban, ezekből csak a szalagfűrész és a hasogatás hallatszik be igazán, de csak a közvetlen szomszédból, semmi vészes.

Nem hiszem el hogy a kerti munka ennyire durván behallatszik, inkább idegi probléma lesz ez.

Könnyen kiderülhet a dolog, a szomszédok általában ismerik egymást valamilyen szinten.

2015. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Zsani vagyok válasza:
17%
Én a helyedben el költöznék :) saját dolgaiddal kéne foglakozni, távcsövet nem tartasz otthon vagy légpuskát? ;D
2015. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
80%
15-ösnél a pont! Egyetértek! Költözz panelba, ott meg folyamatosan "fejedre ejtenek" valamit, meg azt is hallod, ahogy végigtrappolnak a szobán a fejed felett, meg óránként rágyújt az alattad lakó, stb. Én panelban élek, minden álmom egy kertes ház, ahol a magad ura vagy, nem a felettes lakó költ hajnalban.Talán a vasárnapban igazad van, de mi van, ha csak akkor ér rá? Ha építkezik, akkor valószínű valamikor be is fejezi majd, ez nyugtasson! Addig meg bírd ki, és örülj neki, hogy megadatott egy családi ház!
2015. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
69%
Okostojások... Minden ilyen kérdés alatt forgatókönyv-szerű a válaszfolyam. Nem kell rögtön idegiproblémázni, eltérő beállítottságúak az emberek, bármilyen hihetetlen is ez! Nem mindenki van ráállva a láncfűrészre, egyezzünk ki ebben, szerintem. Az is igaz, hogy nem rögtön jelentgetni kell, hanem lehet beszélgetni is az ügyről, bár nem szokott sok eredménye lenni, de mindenképp meg kell próbálni. Ahogy a jegyzőnek sincs túl sok foganatja, csak mondom. Ki kell várni a végét. Tényleg idegtépő tud lenni, ha valami huzamosabb ideig jelen van, az irányítás pedig másnál. A fúró is munkagép.
2015. okt. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
9%
Az a szerencse, hogy nem a kommunista időkben él a kérdező, különben már 1-2 családot rendesen tönkretehetett volna az értelmet feljelentős játékával.
2015. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
19%

Sunyi, tróger, én még gyáva is.

Igazi hungarikum vagy, koma.

2015. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!