Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a vasárnapi zabálásról? Egész héten egészségesen eszem, az adagok is normálisak. Viszont egész vasárnap korlátlanul zabálok estig, a napi adagom 2-3szorosát is megeszem.

Figyelt kérdés
Nem azért eszem, mert éhes vagyok, egyszerűen csak nem birom kiállni hogy ne egyek állandóan valamit, főleg édességet, de jöhet bármi. Sportolok heti 5x, nem is vagyok elhízva, csak hát utána egész hétfőn rossz a közérzetem, meg a lelkiismeret...

2015. márc. 1. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton nincs ilyen probléma? Mikortól áll fenn? Valami érzelmi háttér?
2015. márc. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szombaton nem annyira vészes mint vasárnap, de akkor is jobban elengedem magam. Hát már így megy évek óta, de most 2-3 hónapja kezdtem nagyon túlzásba vinni.
2015. márc. 1. 21:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Talán tányleg lelki ok miatt. Csak hétközben el vagyok foglalva..Vasarnap meg van időm evésbe folytani a gondokat. Köszönöm a választ!
2015. márc. 1. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!