Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Anya bankkártyájáról levettem...

Anya bankkártyájáról levettem a pénzt? Ezzel bűncselekményt követtem el?

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 20:28
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2015. dec. 30. 22:04
 32/55 anonim ***** válasza:
Mikor vetted fel a pénzt?
2015. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
77%

15000 Ft játékpénz kb, de simán lehet, hogy kapott a számlamozgásokról SMS értesítőt is, szóval már tud is az egészről.


Egyébként hogy lehetsz olyan kis féreg szar, hogy a saját anyád pénztárcájából kilopod a bankkártyát?

2015. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
97%
nekem is ez ugrott be először, hogy lehet, hogy azonnal kapta az sms-t, és arra gondolt, kapsz két napot, hogy bevalld magadtól, mielőtt szembesít vele, szóval igyekezz
2015. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Szülőként az a meglátásom, hogy mondd el.

Igaz, a lányom sokkal kisebb még nálad,de mindig azt szoktam neki mondani, hogy bármekkora rosszaságot vagy bajt csinált is, mondja el, mert abból van a nagyobb baj, ha eltitkolja.

Szülőként én értékelném, ha elém állnál, hogy sajnálod, de ez van, és hogy teheted jóvá.

Majd írd meg,mi lett!

32/N

2015. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
8%

A rendőrségen az ilyenért maximum kinevetnek. Ekkora összegre elkövetett lopás nem is bűncselekmény, hanem csak szabálysértés lehet. És a hozzátartozó sérelmére elkövetett lopásnál a rendőrség nem is járhat el addig, amíg a meglopott személy, vagyis anyukád nem kéri.


Viszont ha tényleg megbántad, akkor úgy lenne helyes, ha neki bevallanád, és megbeszélnétek. Mindegy, hogy elköltötted esetleg, amúgy sem az összeg a fontos, nem az fog hiányozni neki, hanem hogy őszinte legyél vele. ;)

2015. dec. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
8%
Így van, ez csak szabálysertés.
2015. dec. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
77%
Mi az hogy nem lehet mit tenni? Fogod a cuccokat és visszaviszed, a pénzt visszaadod és füledfarkad behúzva bocsánatot kérsz.
2015. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
44%
Menyj aludni holnap suli te kamugép
2015. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
90%

Bírom, hogy arra senki nem gondol, hogy esetleg ebből kellett volna élni, kaját venni a következő fizuig...Ez esetben nem tekinthető gyermekes csínynek (szerintem amúgy sem), és a kérdező saját magával is kiszúrt rendesen.

Szerintem is mondd el, kérdező, mielőbb, és kérj bocsánatot. Rendőrségi ügy valszeg nem lesz belőle, sokkal nagyobb büntetés, hogy anyád bizalmát játszottad el.

2015. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!