Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Anya bankkártyájáról levettem...

Anya bankkártyájáról levettem a pénzt? Ezzel bűncselekményt követtem el?

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 20:28
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
76%

36-osnak üzenem, hogy ez nem kinevetés kategória, pistike, mert ez visszaélés készpénz-helyettesítő elektronikus fizetőeszközzel, az meg alapból bűncselekmény, te ostoba!


Más kérdés, hogy jó nagy gyökérség olyant leírni, hogy a zsaruk kinevetik a sértettet. Magadba kéne szállni egy kicsit, pistike!

2015. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
33%
15 évesen kicsit nagy vagy a jétékhoz,kivéve ha valamilyen konzolhoz kellett.De ruhára nem emrsz pénzt kérni?
2015. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim válasza:
83%

"15 évesen kicsit nagy vagy a jétékhoz"


Ha egy csaj 15 évesen szexel, akkor a fejéhez vágjátok, hogy ennyi idősen még babázni kéne meg játszani, nem felnőtt dolgokat csinálni. Ha 15 évesen még játszana, akkor meg lecseszitek, hogy már nagy hozzá. Akkor most döntsük már el...


Egyébiránt, amit tettél Kérdező, nagyon csúnya dolog, mindenképp állj édesanyád elé, és valld be töredelmesen, valószínűleg meg fog bocsátani, de egy életre meg kell tanulnod, hogy ez így ebben a formában nem járható út. Emberek vagyunk, hibázunk, és többnyire tanulunk a hibáinkból. Ez egy ilyen alkalom volt. Hibáztál, de legalább felismerted, hogy ez nem volt jó ötlet, mert itt vagy, és megkérdezted. Most már azon kell dolgoznod, hogyan hozd helyre, de helyrehozható.

2015. dec. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim válasza:
100%
Elmondtad azóta? Kiderült? Mit szólt Anyád?
2015. dec. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
92%

idegentől biztos nem vetted volna el a kártyát.vajon miért? ja mert az idegen és az lopás lenne?

erre anyádtól ezt megteszed?

hát nem semmi.

pont azzal az emberrel aki a legkevésbé sem érdemli meg?


ne szépítsük-ronda és gyáva dolog volt.

amivel talán kisebbítheted-azonnal elmondani és ha még lehet akkor a bizalmat helyreállítani.

nem szeretnék anyud helyébe lenne.az összegnél sokkal nagyobb fájdalom maga a tett!

2016. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
10%
csak nem értem miért kártyárol. én mindig kpt csortam a szüleimtől aztán nem lett belőle semmi mer anyám azt hiszi apám vette el apám meg azt hogy anyám. no probláéma...
2016. jan. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
69%
hát, előző, nem tehetsz róla, hogy ilyen lopósnak neveltek, mert ha a szüleid egymással se képesek kommunikálni, nem csoda, ha a gyereknevelés sem ment...
2016. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Igen.

Még az engedélyével sem teljesen jogszerű: fizetni sem fizethet vele, csak a tulajdonos.

Kivétel ha közös szálátok, vagy társkártyátok van.

2016. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
Akkor már helyesen: kártyabirtokos.
2016. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
0%
Családon belül ezek nem akkora horderejű dolgok. Szerintem ülj le anyuddal, beszéljétek meg. Valahogy add vissza neki részletekben. Azt ennyi.
2016. jan. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!