Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Anya bankkártyájáról levettem...

Anya bankkártyájáról levettem a pénzt? Ezzel bűncselekményt követtem el?

Figyelt kérdés
2015. dec. 30. 20:28
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

családon belül nem nagy dolog ez???

nocsak?


lássuk hasonló esetben te mekkorát nevetnél.

majd legyintenél egyet,óó ez semmiség nem kell ebből nagy ügyet csinálni-máskor is nyugodtan tedd ezt kisfiam...engem nem zavar.

ne kérj,ne beszéljük meg,egyszerüen vedd le a kártyámról nem baj ha nem tudok róla-azaz lopsz tőlem.

hajrá-jó lesz neked

2016. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

mondjuk a kérdező is megéri a pénzét :)))) bocs ez most talán éppen nem a legjobb mondás ide-

no de a viccet félre:azon aggódik,hogy amit tett? az most vajon büncselekmény-e?

pillanatig nem foglalkoztatja az a gerinctelen dolog,hogy a saját édesanyját átverte,meglopta,h.ülyének nézte és 100%osan visszaélt a bizalommal.

ez meg sem fordult a fejében.

az érdekli a kérdezőt,hogy most amit tett azért megrángatják-e és büntethető-e?

azért ez eléggé elkeseritő!

2016. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
70%
remélem azért nem ír ide mert megvonták tőle a netet
2016. jan. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
#41! Ez csak volt (2013. július 1-ig) készpénz-helyettesítő fizetési eszközzel visszaélés, azóta infromációs rendszer felhasznélásával elkövetett csalás (Btk. 375.§ /1/ és /5/ bekezdés). Viszont tényleg alapból bűncselekmény, bár hozzátartozók között csak magánindítványra.
2016. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Visszatalálós hsz, kíváncsi vagyok hozzászól-e még a kérdező. :D
2016. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!