Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Mit lehet tenni zaklatók ellen?

Mit lehet tenni zaklatók ellen?

Figyelt kérdés

Főleg itt az oldalon, mint kedves 12-es válaszoló:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


2 hónapja ezzel szórakozik. Nem ismerem, nem tudok róla semmit, ahogy ő sem ismer. Már sokszor megkértem, hagyjon békén, találjon valami értelmes elfoglaltságot.

Mit lehet kezdeni az ilyennel?


(Már több random kérdezőt is megvádolt, és bántotta őket, mert azt hitte, én vagyok. Mit lehet tenni ellene?)


2016. jan. 19. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:

Ahh, eltűntek a válaszai.

A lényeg, hogy van egy idióta, aki az oldalon zaklat.

2016. jan. 19. 19:08
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni, a provokálását meg a stoptábla jelecskével jelenteni kell és kitörlik, mint a linkedről is.
2016. jan. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Elég sok ezen az oldalon a mentális beteg.


Múltkor valaki elküldött a búbánatba, mert valami nem tetszett neki egy szóban amit leírtam. Utána megkérdeztem, hogy most képes volt ezért rám írni? A válasza pedig az volt, hogy ő nem is írt rám és én hülye vagyok, nem körülöttem forog a világ. :D


Le kell szarni az ilyent.

2016. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!