Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Milyen legális önvédelmi...

Milyen legális önvédelmi eszközök vannak?

Figyelt kérdés

Sokat vagyok egyedül otthon és sokszor félek, aludni se merek úgy igazán.

tudom, hogy gáz sprayt lehet tartani, de ezen kívül még mit lehetne?



2016. jan. 21. 22:50
1 2 3 4 5
 31/41 kovpet ***** válasza:
Na mondd, miben nem volt igazam. Alátámasztva tényekkel.
2016. jan. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Minek? Elmondtuk többen is. Ismételgessük hónapokig?

Alátámasztva tényekkel...ez a kedvencem. A tények tények. Ha nem írom le, akkor is. Ha rugózol rajta és betegesen állítod az ellenkezőjét, akkor is. Ha neked kétségeid vannak, az a te bajod. Nekem semmit nem kell bizonygatnom. Pláne feléd nem, ne legyél nagyon eltájolva!

2016. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 kovpet ***** válasza:

Ketten (bár gyanús, hogy ugyan az a személy két felhasználóval) mondtatok dolgokat, amit egyesével cáfoltam jogszabályi hivatkozással alátámasztva.


"A tények tények. Ha nem írom le, akkor is."


Na igen, ez nyomós érv. :)

2016. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Ééés még mindig jár a pofája...

Mondom én; addig fogsz rugózni amíg reagálok.

Ha lenne annyi időm, mint amennyi nincs, kedvem volna kipróbálni mikor unod meg. De nem élek olyan sokáig...

2016. jan. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 kovpet ***** válasza:
Ugyan úgy reagálok, ahogy te is. A sajátod nem baj csak az enyém?
2016. jan. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Bocs kiscsikó de mintha nem én kötekedtem volna a te állításoddal, hanem fordítva. Nem én játszottam az agyam, hogy "zöld a fű? Támaszd alá tényekkel!"
2016. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 kovpet ***** válasza:

A stílusodból visszavehetnél, nem őriztünk együtt disznót.


Nézzük, hogy miket állítottál eddig:


- "Tilos a vipera birtoklása" Ez nem igaz. Közterületen való viselése tilos.

- "Tűzfegyver a gázpisztoly". Nem az, mert nincs lövedéke.

- "Elzárva kell tartani a gázpisztolyt". Nem kell, csak jól zárható helyen, aminek megfelel egy sima lakás. Tárolásról van szó, tehát ha nem vagy ott.

- A lőszerre nem térek ki, azzal csak a hozzá nem értésed bizonyítod, amúgy részletkérdés.

- Caution néven állítottad, hogy ellenőrizheti a rendőrség a tárolási helyet. Nem, ilyet csak lőfegyver esetén tehet.

- "Sosem hívták géppisztolynak az AK 47-est. Csak az olyan amatőrök mint te. " Idéztem a Honvédelmi (ezek szerint amatőr Minisztérium kiadványát, amiben így nevezik)


Mindent jogszabályi hivatkozással támasztottam alá.


A te egyetlen érved a kinyilatkoztatásaid mellett az volt, hogy "A tények tények. Ha nem írom le, akkor is.".


Szerintem abba kellene hagynod, mert égeted magad minden írástudó ember szemében.

2016. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

És a kaki pofozása folytatódik. Na látod töki erről csiripeltem.

Szólj, ha megszűnt a pofázási kényszered.

2016. jan. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Ó a régi netes agybaj is előkerült... Ha többen állítanak valamit akkor a magadfajta kis paranoiásoknál bekapcsol az egy user több névvel című lemez...

Na bocs, de most röhögnöm kell! :D. :D :D

2016. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

"Caution: az viszont nem igaz, hogy fegyverszekrény kell. "Jól zárható hely" kell. A lakás is az.

Éles esetén kell csak fegyverszekrény, de az konkrétan le is van írva, hogy milyen."


Akkor nekem miért jöttek ki lakásra tárolóhely ellenörzésre, gázfegyverhez?! Még hivatalos papírom is van róla, amit akár be is ha tudnám hogy a fenébe lehet ide képet feltölteni.

Egyébként nem értem a hozzáállásodat, nem vagy véletlenül tagja a kék fórum mindenkinélmindentjobbantudó tökkelütöttjeinek? Mert náluk dívik ez az okosabbvagyokmindenkinél pökhendi stílus.

2016. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!