Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Van esély a mindennapos tesi...

Van esély a mindennapos tesi eltorlésére?

Figyelt kérdés
Arra, hogy jövőre eltörlik?

2016. máj. 17. 23:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
14%
Mindennap van tesi óra?XD Látszik, hogy nem ma jártam suliba. Nekünk még heti 2-3 tesi óránk volt és untig elég is volt annyi.
2016. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekunk is csak 2-3 eve bevezettek ezt nagyon imadnivalo-.-
2016. máj. 17. 23:42
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Tudod hogy van ez, stadionos nemzet vagyunk... Kell a sok sport a népnek..
2016. máj. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
25%

Remélem nem törlik el.


Amikor mi vagyunk az egyik legeszségtelenebbül élő nemzet, akkor szükség van arra, hogy még fiatalkorban megszerettessék az emberrel a sportot, erre pedig tök jó a mindennapos tesi - HA JÓL CSINÁLJÁK.

2016. máj. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is szuper a napi tesi, csak nem tudom ma milyen körülményeket biztosítanak hozzá. Mert az, hogy egy tini utána letusoljon alap kellene, hogy legyen, sajnos az én iskoláskoromban sem a körülményeket sem az időt nem adták meg erre. Akkor pedig a parlamentet kötelezném napi testnevelésre és utána tilos estig tisztálkodni.
2016. máj. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

A sok szakértő mesélje már el, hogy hogyan szeretik meg a gyereket a sportot attól, hogy 5-ből 5 tanítási napon kénytelenek izzadtan és büdösen üldögélni egész nap? Mert, ne vicceljünk már, még ha van is zuhanyzó az öltözőkben, akkor sem elég 5 perc (ált. 10 perc egy szünet, ezalatt kell az egyik osztálynak vissza öltözni, meg a következő osztálynak tesicuccba öltözni) arra, hogy 15-20 ember letusoljon. A hely hiányról nem is beszélve. Az én lányom iskolájának két tornaterme is van amiből az egyiket szét lehet választani két részre, de még így is kénytelen volt az iskola bevezetni a 0. órát, hogy minden osztálynak lehessen heti 5 tesiórája, és ne este 5-ig kelljen ott tartani a gyerekeket.

Van olyan lehetőség, hogy ha visz a gyerek igazolást, hogy egyesületnél sportol, vagy edzőterembe jár, akkor felmentést kap 2-3 óra alól. Persze sok gyerek van, akiknek anyu-apu elintéz egy ilyen papírt és kész. De ennek aztán sok értelme van.

Sose halottam még olyat, hogy valami attól változott volna pozitív irányba, hogy rákényszerítették az emberekre.

2016. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
8%

"tök jó a mindennapos tesi - HA JÓL CSINÁLJÁK."


Olvass, mielőtt lepontozol ész nélkül.

2016. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

"Olvass, mielőtt lepontozol ész nélkül."


Szinte ugyanazt írtam mint ő mégis lepontozott. Nem olvassa el más hsz-ait de pontozza, nyomi:D

2016. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
96%
Most lehet elküldenek a fenébe, de én úgy oldottam meg a 4 évből 3-szor, hogy elmentem 1 konditerembe, vettem 1 havi bérletet, kitöltöttek 1 igazoló lapot(az iskoládtól kell kérni) és ezt leadtam. Probléma mentes megoldás 2-3000 forintért egész évre. Viszont azt hozzátenném, ha szeretsz valamit játszani (foci,röpi, ilyenek) akkor nem érdemes lemondani róla, én is csak azért tettem, mert sajnos rossz időpontban volt. Szívesen játszottam volna sok mindent. (Lehet, hogy csak a mi sulinkban van játék a + órákon, ezt nem tudom máshol hol oldják meg)
2016. máj. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
25%
Hogy* oldják meg
2016. máj. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!