Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Parkolhat-e hatalmas céges...

Anna0323 kérdése:

Parkolhat-e hatalmas céges kamionjával a szomszéd a köztünk levő utcában?

Figyelt kérdés
Rossz szomszédság török átok! -tartotta a régi magyar mondás. Hát nekem bejött. A drága szomszéd reggel 9-től estig legnagyobb hangerővel üvölteti a rádióját, mintha bucsu lenne a faluban. A gyerekeit az utcán neveli, őrült üvöltözések közepette. Ha dolgozik nem tudok hova nézzek, mert állandóan a kőműves dekoltázsát villantja, a maga 130 kg-val. Kamionos, napi hazatéréssel, a fent említett járművet a kettőnk közti szűk utcán parkolja, nem látok mást ha kinézek, mint nagy fehérséget, de az hagyján, hanem a reggeli háromnegyed 5-ös indulásnál mindig felébredek és már nem tudok aludni. Ezt a sok élhetetlen viselkedést még sorolhatnám..... Hát most már a 10 évnyi munkánkkal rendbe tett házat árulom. Nekem még összetűzésem nem volt szomszéddal, pedig vasutas kolónián is éltem, ahol sokan együtt laktunk. Várom válaszotokat, mit tehetek legalább a kamion ellen, hogy ne minden hajnalba kelljek.Ja még annyit, hogy az Algopyrint és nyugtatót állandóan szedem ellenük és már füldugót is beszereztem. 10 emeletes panelban is éltem, hát az ehhez képest nyugalom szigete volt!!!!!!!!!!!!!!!!

#szomszéd #kamion parkolás a ház előtt
2016. jún. 20. 07:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
40%

Nekünk a szomszédunk heti rendszerességgel jön át habzó pofával üvöltve, hogy a rohadt kakasunk megint kukorékolt reggel...

Nem tudok neki mást mondani erre, mint, hogy költözzön városba... Mert a mi családunk 200éve abban a házban és állattartásból él...

2016. jún. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!