Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Pszihologus, esetleg szakértő...

Pszihologus, esetleg szakértő van itt? Tudnátok segíteni? A molesztálás nem évül el, azt tudom, de a verés, kinzás, éheztetést nem büntetik? Mi a teednő? Elnézést ha részletes leszek.

Figyelt kérdés

Nem tudom hova sorolni melyik kategoriaba a kérésem. Remélem eljut vkihez aki kompetens! Férfi-nő-csoprt-osztály. Hogy őszinte legyek keservembe irtam nektek! Rólam 23éves nő/lány vagyok. Édes anyám kis koromba molesztált, többször. Eltelt azóta több mint 10- 12 év. Interneten utána olvastam, a molesztálás nem évül el. Rendőrségre csak ugy nem tudok bemenni, akarmelyik kapitányságra. Nem hatékonyak, nem erre spcializálodtak. Feleslegesen nem teregetném ki a szennyesem idegeneknek hozzá nem értőeknek!Nem csak molesztálás,

kínzás, és többszöri könnyű testi sértés is megtörtént.Anno....1996-tól... 2004ig. de lehet 2006-ig.

Pszihologialiag is elég sérült zárkozott vagyok sajnos...segitsegre van szükségem,de nem vagyok milliomos,


Állitólag a kedves jó anyánk kis korunkba szeretett altatózni is minket,hogy ne legyen velünk gondja( 4-en vagyunk lány testvérek) ..


Anyám,ennyi év után facebook-on jelentkezett mindeikinél! nem tudni miért,.. amig még a térképen van és nem tünik el újabb 12 évre , szeretném meghálálni neki az anyai szeretetét!amit ő is adott nekünk!!!

Ha valaki tudna nekem jó tanáccsal ellátni, netán eegy hozzáértő , erre szakosodott valakivel akivel túl lennék a sérelmeimen!

Ami miatt ez az egesz kipattant...

. 2hónapja megváltoztattam a teljes családi nevem! Ott végem lett!! tudat alatt ki készültem, megkellett indokolni, hogy miert szeretném megváltoztatni a nevem... és hát azt hittem könnyü lesz leirom es annyi.... de nem... a hivatalba panik siras jött ram, es elkezdödött a lavina! idegrendszer K.O. és hogy minden jó legyen a kérvény beadása után, kb másfél héttel kaptam facen egy levelet, annyi állt benne 12 év után, : "szia remélem jól vagy üdvözöl anyád."

most ugy nez ki felveszi velem a kapcsolatot lassan képem is lesz rola,telefonszam mar reg megvan.. h at adjam a rendrsegnek ha szukseg lesz ra!

ami történt régen velem/velünk, az nem a mi hibánk, szeretném ha anyánk megkapná a hozzá méltó büntetést!!!!



2016. aug. 15. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kiskorú vestélyeztetése.

De ezeket bizonyítani is kell, utólag elég nehéz.

2016. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezek után, mégis miért jelentkezett anyukád?
2016. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Minél jobban belelovalod magad ebbe az "anyabüntetésbe", annál közelebb kerülsz a zártosztályi elhelyezéshez.
2016. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Sajnos, minden elévült. Az új Btk. szigorúbb rendelkezései csak a 2013. július 1. után elkövetett bűncselekményekre vonatkoznak.
2016. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Ne edd meg azt, hogy neked kell bizonyítani. A bűncselekményt állampolgári kötelességed jelenteni, a rendőrségnek meg kötelessége foglalkozni vele. A begyűjtött adatok, pl. az érintettek vallomása bizonyíték, ne gondold, hogy 40 éves rejtett kamerás felvételeket akarnának tőled.


Mint mondod, többen vagytok testvérek, mindannyiótok terhelő vallomása bőven elég.

2016. aug. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#5 Megint egy hat elemis jogtudós, aki jobban tudja, mint a törvény. Sajnos, az elévülés szó nem jutott el a tudatáig.
2016. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia! A helyedben felhívnám az alábbi oldalon is látható jogsegélyszervezetek egyikét (pl. a Patent Egyesületet):

[link]

2016. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Fogalmam nincs miért jelentkezett!!!



testvéreimet néha megverte. de sosem bánt velük úgy ahogy velem.... kis korom óta útált! mert apámra hasonlítok és nem mellesleg, ugyan akkor születtünk! Gondolom én, azt gondolta el veszem az Ő napját! .... Érthetetlen!



Bekattanni csak nem fogok! ha eddig nem .... De ezt el kell intéznem, olyan nincs, hogy ő éljen boldogságban úgy, hogy elhagyott 5 gyereket!! ( 1-et 30éve és minket )....

én úgy gondolom, örülnék neki ha nem csak a molesztálás miatt vennék elő!! Bár ha már azért előveszik már megérte!! Nem szeretném felsorolni miken kellett átmennem 3-11éves koromig!!! De 100%-ig állítom, hogy bárki ezt tenné ha vele is ezt tette volna!! De lehet sztem páran saját kézbe vennék és jól ellátnák a baját....én nem azt szeretném.... azt szeretném, ha nagyon sokáig szenvedne egy 1x1nm helyen!!!

Nem érdemli meg azt, hogy ezek után, éljen mint Marci hevesen!!

2016. aug. 16. 04:48
 9/16 A kérdező kommentje:

Ez az egész nem most történt! kislány voltam. 10éves sem!!!

a PatentEgyesület szerintem nem ilyesfajta amit keresek! De azért irtam nekik egy levelet!

köszönöm a tippet....

2016. aug. 16. 05:12
 10/16 anonim ***** válasza:
verés az egyben molesztálás is, ha pl. a fenekedet ütötte, főleg, ha le is vetkőtetett. Jelentsd föl, nem úszhatja meg!
2016. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!